

Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Benzine
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 juli 2024 |
| APK | 15 juli 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 32.830 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Noordermeer Automotive is uw Bosch Car Service partner en autobedrijf met meer dan 20 jaar ervaring. Deze auto wordt u aangeboden met volledige onderhoudshistorie en garantie. Tevens kunnen wij een onderhoudsbeurt, keuring, tenaamstelling en complete reconditionering verzorgen voor slechts € 495,--. U kunt uw huidige auto bij ons inruilen. Bel altijd eerst voor de beschikbaarheid om teleurstellingen te voorkomen 010-2459985 Tot ziens in Bergschenhoek.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie
- Telefoonintegratie premium
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Geluidwerend glas
- Kleur geel
- Warmtewerende voorruit
Veiligheid
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Aanhanger-assistent
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 576 kg
Wielbasis: 255 cm
Emissieklasse: Euro 6
Bedrijfsinformatie
Ons aanbod al gezien? Noordermeer Auto's heeft een breed en gevarieerd aanbod occasions voor u op voorraad. U bent van harte welkom in onze showroom. Wij adviseren u van tevoren contact op te nemen zodat wij u alle aandacht kunnen geven. Neem alvast een kijkje in ons aanbod.
Wij staan voor u klaar.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.127 x x 1.573 mm |
| gewicht | 1.154 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.730 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 620 kg |
| Inhoud bagageruimte | 455 - 1.281 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 740 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
Opties
Noordermeer Automotive B.V.
Weg en Land 42661 DC Bergschenhoek


























