
Volkswagen T-Cross
1.0 TSI Life Edition 110 PK | Automaat | Navigatie | Camera | Apple Carplay | Android Auto | Stoelverwarming | Climate control | Keyless | Parkeersensoren |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 maart 2024 |
| APK | 1 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 36.985 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Welkom bij Van Mossel Tilburg, uw officiële Volkswagen dealer. Hier vindt u het grootste aanbod nieuwe en jong gebruikte Volkswagens.
Deze scherp geprijsde auto kan snel rijden. Wij maken ook graag een taxatie van uw inruilauto.
Adres: Ringbaan Noord 65, 5046 AA, Tilburg
Online: www.vanmossel.nl/volkswagen
Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties, deze zijn derhalve onder voorbehoud.
De vermelde verkoopprijs is de rijklaarprijs inclusief afleverkosten exclusief onderhoudsbeurt. Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties, deze zijn derhalve onder voorbehoud.
Aanvullende opties en accessoires
- Airconditioning automatisch, 2-zone (Climatronic) (9AK)
- Buitenspiegels elektrisch instel-, verwarm- en inklapbaar (WF1)
- Comfort Pakket (voorstoelen verwarmd) (W24)
- Digital Cockpit Pro (26 cm) (9S0)
- Parkeersensoren voor en achter (Park Distance Control) (7X2)
- aanhanger assistent
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- geluidsisolerend glas
- lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia Pakket (draadloze telefoonlader) (W22)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Rookvrij
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- telefoonintegratie
- Zijruiten achter en achterruit getint (65% lichtabsorberend) (4KF)
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 574 kg
Wielbasis: 255 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking voor onderhoud
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Van Mossel Servicepakket Plus (€ 995 meerprijs):
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.130 x 1.770 x 1.573 mm |
| gewicht | 1.196 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Inhoud bagageruimte | 455 - 1.281 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,3 s |
| Actieradius | 645 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Van Mossel Volkswagen Tilburg
Ringbaan Noord 655046 AA Tilburg


















