
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Passat CC
2.0 TSI 4p. CLIMA / NAVI / CRUISE / LMV
€ 6.9992011248.241 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 27 april 2011 |
| APK | 12 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 43.634 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Goede onderhouden
4 nieuwe banden en velgen
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Audio-installatie
- Audio-navigatiesysteem
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- hoofdsteunen anti-whiplash
Meer informatie
Modelreeks: nov. 2010 - jan. 2011
Modelcode: B6, 3C
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 567 kg
Wielbasis: 271 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 7
Fabrikant: Neef Occasions B.V. Zandstraat 7B 5421WK GEMERT, NL 0492368069 http://www.neefoccasions.nl info@neefoccasions.nl
Bedrijfsinformatie
De meeste auto's zijn direct leverbaar (informeer vooraf bij de verkoper) Inruilen is altijd mogelijk. Auto/caravan/boot/motor. Wij adverteren uitsluitend met originele kilometerstanden. Bij ons betaald u GEEN extra afleverkosten !! Voor vragen of een afspraak kunt u ons bellen op tel.nr. 0492 368069 of 0614217103 Koffie staat altijd voor u klaar!!! Neef Auto's Zandstraat 7b 5421 WK Gemert
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.890 x 1.860 x 1.420 mm |
| gewicht | 1.413 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.980 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 532 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Actieradius | 958 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,1 l/100km (1 op 9,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 171 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Neef Occasions B.V.
Zandstraat 75421 WK Gemert


























