

Volkswagen Lupo
1.4 Turijn 2006 ZEER NETTE AUTO
€ 9992006251.136 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 24 januari 2006 |
| APK | 24 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Lupo duidelijk te zien is. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Tot de uitrusting van deze Volkswagen behoren ook warmtewerend glas, in hoogte verstelbare voorstoelen en in delen neerklapbare achterbank.
Ook centrale portiervergrendeling, bagage afdekhoes en verstelbaar stuur horen tot de voorzieningen op deze auto.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R13
Laadvermogen: 510 kg
Wielbasis: 232 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
FINANCIEREN:
Heeft u een auto gezien en wilt u deze financieren? dat is mogelijk bij ons, informeer naar de scherpe mogelijkheden!
OPENINGSTIJDEN:
Wij werken alleen op afspraak, de kans dat u voor een gesloten deur staat is dan ook klein.
Eventueel kunnen wij ook een afspraak maken in de avond of in het weekend.
Bel ons voor een afspraak.
U kunt ons telefonisch 7 dagen per week bereiken, indien geen gehoor? Wij bellen u terug!
Inruil van u auto, motor, scooter, is allemaal mogelijk bij ons!
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.390 cc |
| Max. vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Max. koppel | 116 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.530 x 1.640 x 1.460 mm |
| gewicht | 870 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.380 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 130 - 830 l |
| Inhoud brandstoftank | 34 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,3 s |
| Actieradius | 557 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,3 l/100km (1 op 12,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 146 g/km |
| Energielabel | C |



