

Volkswagen ID. Buzz Cargo
|Cruise|Carplay|Stoelver| 77 kWh
€ 33.900202415.428 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 5 februari 2024 |
| APK | 31 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 60.899 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 211 - € 211 |
Voor meer informatie kun u bellen met 0031 (0)546-572921 of mail naar info@auto-zwijnenberg.nl
Rijklaarmaakkosten
BOVAG 6 € 695
BOVAG 12 € 995
Wat is inbegrepen:
• Een onderhoudsbeurt volgens het fabrieksschema passend bij de kilometerstand en leeftijd van het voertuig.
• BOVAG Garantie (verschilt per voertuig).
• 1 jaar mobiliteitsgarantie voor heel Europa, inclusief vervangend vervoer.
• Een half gevulde brandstoftank.
• Nieuwe mattenset (indien nodig).
• Grondige reiniging van het interieur en exterieur.
Auto Zwijnenberg in Wierden is een familiebedrijf dat gespecialiseerd is in de Duitse automerken, Mercedes-Benz Mercedes Benz Marco Polo Westfalia campers, VW en Audi. Gezien haar jarenlange ervaring in de autowereld is zij de partner bij uw zoektocht naar een betrouwbare occasion. Vanaf onze locatie aan de Rijssensestraat 58a te Wierden heten wij u van harte welkom!
Financial lease
Wilt u optimaal profiteren van de fiscale voordelen van leasen? Kies dan voor Financial Lease. Dan betaalt u een vast bedrag per maand aan rente en afschrijving en staat de auto op uw balans. U bent dus ‘economisch eigenaar’, waardoor u profiteert van de diverse fiscale voordelen. Wanneer u als ondernemer een of meerdere auto’s aanschaft, kan Financial Lease dus een winstgevend alternatief zijn. Wij kunnen u vrijblijvend een passend en aantrekkelijk leasevoorstel maken.
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 422 km
Laadvermogen: 748 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 299 cm
Interieurkleur: Titanium black-soul (IA)
• Een onderhoudsbeurt volgens het fabrieksschema passend bij de kilometerstand en leeftijd van het voertuig.
• 12 maand BOVAG-garantie.
• 1 jaar mobiliteitsgarantie voor heel Europa, inclusief vervangend vervoer.
• Een half gevulde brandstoftank.
• Nieuwe mattenset (indien nodig).
• Grondige reiniging van het interieur en exterieur.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen-nutzfahrzeuge.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Minimale snellaadtijd van 5% tot 80%: 30 min
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.710 x 1.990 x 1.932 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 2.252 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 3.700 l |
| Topsnelheid | 145 km/h |
| Actieradius | 422 km |





