

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 januari 2017 |
| APK | 15 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.984 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Denk aan hoogwaardige materialen, innovatieve technische oplossingen en een markante styling... dat kan alleen maar een Volkswagen zijn. En inderdaad, ook bij deze Golf Sportsvan vindt u alle kwaliteiten van VW weer terug. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Golf Sportsvan. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ontspannen rijden begint met de juiste zit. Daar zorgen de comfortstoelen wel voor. Ook 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, warmtewerend glas, adaptieve mistlampen, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen zijn aan boord.
Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. Dankzij Connected Services heeft u overal en altijd uw dashboard op zak. Alle belangrijke functies zijn te checken via de app. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audio-installatiesysteem (met DAB!) en het navigatiesysteem kunt u bedienen vanaf het stuur of met spraak. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Achter het stuur van deze Volkswagen bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. De Volkswagen is standaard voorzien van: cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Brake assist verhoogt de remdruk in een noodsituatie zodat u sneller stil staat. Ook helpen het dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.Deze auto nodigt u uit om plaats te nemen achter het sportstuur en onmiddellijk de weg op te gaan. Het zijn de degelijkheid van de constructie en de doordachtheid van het ontwerp die ervoor zorgen dat een Volkswagen jarenlang begeerlijk blijft. Zoals deze Golf Sportsvan, bijvoorbeeld. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. De comfortstoelen zitten op lange ritten zo prettig dat u bijna vergeet te pauzeren. Bij de uitrusting van deze Volkswagen horen onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, warmtewerend glas, adaptieve mistlampen, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Achteruitrijden en inparkeren worden een eitje dankzij de achteruitrijcamera. Slimme spraakbesturing herkent gesproken opdrachten en voert ze uit. Zoals u van zo'n jonge auto mag verwachten, zijn hier ook de geavanceerde remote services aanwezig. Simpelweg met een app op uw smartphone controleert u op afstand de status van de auto en bedient u diverse functies. Met het navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. Dankzij automatische airconditioning is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Deze Volkswagen is voorzien van DAB ontvangst, regensensor, cruise control, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Golf Sportsvan is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Bij concentratieverlies en toenemende vermoeidheid van de bestuurder, geeft de auto een sterk signaal om u weer bij de les te houden. Hierdoor kunnen veel ongelukken voorkomen worden. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Volkswagen te reserveren.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Comfortstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie premium
Exterieur
- Mistlampen adaptief
Veiligheid
- Automatisch sper differentieel
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- 6-versnellingen
- App connect
- Nationale Auto Pas (NAP)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 591 kg
Wielbasis: 269 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
Wij hebben een handelsactie waarbij we werken met scherpe, vaste zo meeneemprijzen. Inruil is daarbij uiteraard mogelijk, tegen handelsprijzen.
Heeft u vragen over deze of een van onze andere occasions? Wij helpen u graag verder. U kunt rechtstreeks contact opnemen met ons verkoopteam via tel. 0321-337296, whatsapp 06-82731846 of een e-mail sturen naar verkoop@flevomobiel.nl. Wij zijn u graag van dienst!
Bij de aankoop van een auto gaat het niet alleen om de auto zelf, minstens zo belangrijk is de service en garantie. Wij weten bij Flevo Mobiel als geen ander dat de afweging voor service/garantie voor iedere klant anders ligt. Om deze reden vermelden wij onze zekerheidspakketten los van de verkoopprijs van de auto. U heeft als klant zelf de keuze voor één van onze zekerheidspakketten, elk met z’n specifieke kenmerken en bijbehorende prijs. Bekijk op onze website de kenmerken van de pakketten “Standaard”, ‘’Budget”, “Premium” of ”Deluxe”.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Aan de advertentie kunnen geen rechten ontleend worden.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.338 x 1.807 x 1.578 mm |
| gewicht | 1.219 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.810 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Inhoud bagageruimte | 590 - 1.520 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 1.063 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 108 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
FLEVO Mobiel
Handelsweg-Noord 998251 GM Dronten




































