We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Ontdek de luxe van ruimte en comfort in deze stijlvolle MPV, een goed verzorgde Volkswagen Golf Plus uit het jaar 2005. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Golf Plus duidelijk te zien is. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Ook 15 inch lichtmetalen velgen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging horen tot de voorzieningen op deze auto.
Elk spatje op de voorruit wordt gesignaleerd door de regensensor en meteen worden de ruitenwissers naar behoefte ingeschakeld. Kleine ritjes, grote reizen - altijd een relaxte aankomst dankzij de cruise control. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft. U bent in deze Volkswagen ook voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Aanvullende opties en accessoires
Interieur
Binnenspiegel automatisch dimmend
Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Stuur verstelbaar
Overige
hoofdsteunen anti-whiplash
Meer informatie
Modelreeks: mrt. 2005 - aug. 2007
Modelcode: V, 5M
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 637 kg
Wielbasis: 258 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 4
Fabrikant: Vakgarage Verlaan Leidsestraatweg 32- 34 3481EX HARMELEN, NL 0348444242 http://www.vakgarageverlaan.nl info@vakgarageverlaan.nl