

Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L2H3 Trekhaak | Airco | Cruise | Imperiaal | Side steps | PDC
€ 7.9502012183.787 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.



Rijden op de ingestelde snelheid
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 20 januari 2012 |
| APK | 26 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 49.766 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Komt binnen! Nieuwsgierig? Wij hebben altijd foto's beschikbaar en sturen ze u graag via Whatsapp. Neem contact met ons op via onze Whatsapp op 06-82831133. Inruil is altijd mogelijk. Wellicht kunnen we u alvast van een passend voorstel voorzien.
Auto Dijk Dokkum, al ruim 75 jaar uw eerlijke en betrouwbare partner in mobiliteit. 'Doe een deal bij Dijk, dan doe je een Dijk van een deal' Kijk voor een uitgebreide fotoreportage (grote foto's) op www.AUTODIJK.nl of neem telefonisch contact op, wij zijn bereikbaar op 0519-292941.
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2011 - mei 2016
Modelcode: 2E, 2F
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.407 kg
Lengte/hoogte: L2H3
Wielbasis: 366 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Auto Dijk Verkoop B.V. Hogedijken 24 9101WV DOKKUM, NL 0519-292941 http://www.autodijk.nl verkoop@autodijk.nl
Financiering of verzekering nodig? Auto Dijk Dokkum regelt het voor u. Vraag een van onze verkopers voor meer informatie. Inruil is altijd mogelijk. Ondanks de grote zorg die wij besteden aan het inbrengen van gegevens zijn prijs, zetfouten en typeaanduiding voorbehouden.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.910 x 1.990 x 3.000 mm |
| gewicht | 2.093 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 147 km/h |
| Actieradius | 872 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,1 l/100km (1 op 9,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| CO2-uitstoot | 226 g/km |



