

Volkswagen Crafter
35 2.0 TDI L2H3 3500 kg tekhaak omvormer 12v/220 volt euro 6
€ 10.9002016178.856 km
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Wijst de weg naar bestemming
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 22 juni 2016 |
| APK | 24 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 53.453 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 201 - € 201 |
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.323 kg
Wielbasis: 366 cm
Interieurkleur: Donkerblauw
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Bedrijfswagens: - Verse APK (indien binnen 6 maanden verloopt) - Onderhoudsbeurt - Olie servicebeurt - Caroserie inspectie - Algehele voertuig inspectie Prijzen zijn exclusief B.T.W
maandag t/m donderdag geopend van 10:00 - 17:30 uur.
vrijdag geopend van 10:00 - 17.30
zaterdag geopend van 10:00 - 17:00 uur.
zondag uitsluitend op afspraak.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 80 kW (109 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.905 x 1.993 x 2.805 mm |
| gewicht | 2.177 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 141 km/h |
| Actieradius | 872 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,3 l/100km (1 op 9,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| CO2-uitstoot | 229 g/km |



