
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Passat CC
1.8 TSI 160pk R-LINE |Trekhaak |
€ 6.9502010201.539 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Coupe (4 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 16 maart 2010 |
| APK | 24 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 39.760 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
De Volkswagen Passat is gebouwd met hoogwaardige techniek en maakt het rijden van lange ritten, maar ook korte stukjes, tot een feestje. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Passat. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Zijwaartse g-krachten worden solide opgevangen door de sportstoelen. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 18 inch lichtmetalen velgen, witte knipperlichten en in delen neerklapbare achterbank.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Climate control regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Boem is ho? Niet bij deze Volkswagen Passat. De piepjes van de parkeersensoren waarschuwen u op tijd voor obstakels. Bij slecht weer houdt u graag de handen aan het stuur. De regensensor regelt automatisch hoeveel hulp u van de ruitenwissers nodig heeft. Met ingeschakelde cruise control zit u ontspannen achter het stuur. Natuurlijk behoren buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, toerenteller en bagage afdekhoes ook tot de uitrusting van deze complete auto.
In de Volkswagen Passat heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een foute bandenspanning kan zorgen voor gevaarlijke situaties. Deze Volkswagen Passat is daarom voorzien van een bandenspanningscontrolesysteem.
Als u nieuwsgierig bent naar deze auto, neem dan snel contact met ons op.
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afdekscherm bagageruimte
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Automatische Stabiliteits Controle
- Gordijnairbags achter
- Gordijnairbags voor
- In hoogte verstelbaar stuur
- Nieuwe zomerbanden
- Reservewiel
- Witte knipperlichten
Meer informatie
Constructiejaar: 2010-03
Laadvermogen: 545 kg
Wielbasis: 271 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Bedrijfsinformatie
Onze internet verkoopprijs is INCLUSIEF afleveringskosten, minimaal 12 maand APK en natuurlijk service met een glimlach. Bij ons staat de koffie altijd klaar.
Dus geen verborgen en/of bijkomende kosten achteraf !!!
De inhoud van deze site is met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Aan het lezen van deze informatie kunnen geen rechten ontleend worden. De makers van de site achten zich in geen enkel geval schuldig bij eventuele schade in welke vorm dan ook die ontstaan zou zijn door onjuiste informatie op onze site of een verkeerde interpretatie van deze informatie.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Coupe (4 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.800 x 1.850 x 1.420 mm |
| gewicht | 1.405 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 532 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,6 s |
| Actieradius | 945 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,9 l/100km (1 op 10,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 172 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autocrew Lenselink B.V.
Schoolstraat 117211 BA Eefde
































