
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Passat CC
2.0 TSI 200PK AUTOMAAT|PANODAK|ORG NL
€ 6.2502009193.927 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 5 januari 2009 |
| APK | 6 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 51.039 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
NETTE VWE PASSAT CC 2.0 TSI 200PK DSG AUTOMAAT.
NETJES VAN BINNEN EN BUITEN.
RIJD EN SCHAKELT GOED.
MOOIE FRISSE AUTO.
ORIGINEEL NEDERLANDS GELEVERD.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-navigatie
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Koplampreiniging
Veiligheid
- Extra getint glas
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- Bluetooth
- getint gas
- Klimaatcontrol
- Middenarmsteun
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 542 kg
Wielbasis: 271 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
VOOR BEZICHTIGING TELEFONISCH AFSPRAAK MAKEN VOOR U GAAT VERTREKKEN.
( we houden auto's alleen vast voor de tijd dat u onderweg bent. )
#### ( 06-13901418 ) ( 06-13901418 ) ( 06-13901418 ) ###
WIJ ZIJN DAN IN DE GELEGENHEID DE TIJD VOOR U TE NEMEN.
OOK WEET U DAN ZEKER DAT DE AUTO VAN UW KEUZE NOG BESCHIKBAAR IS.
DIT VOORKOMT TELEURSTELLING EN TIJDVERSPILLING VOOR U & ONS.
MAANDAG TM VRIJDAG VAN 09:00 TOT 17:00 OP AFSPRAAK.
ZATERDAG VAN 10:00 UUR TOT 16:00 UUR OP AFSPRAAK.
ALS U DE AANGEKOCHT AUTO DIREKT WILT MEENEMEN EN U PER BANK WENST TE BETALEN:
LET OP DAT U TIJDIG UW LIMIET VERHOOGD VOOR OVERBOEKEN. !!!!
GEEN PIN LIMIET VERHOGEN. MAAR OVERBOEKEN LIMIET VERHOGEN
#### GEEN PINAPPARAAT AANWEZIG ####
PER 2026 MAG ER IN NEDERLAND MAXIMAAL €2999 CONTANT AFGEREKEND WORDEN.
HOUD HIER REKENING MEE.
INRUIL:
All INRUIL IS MOGELIJK: JONG, OUD, EXPORT, AFKEUR, DEFECT SCHADE, SLOOP, MILIEUZONE.
voor een waardebepaling kom gerust langs met uw inruil auto.
PRIJZEN:
De GEADVERTEERDE PRIJS IS RIJKLAAR.
(Geen bijkomende kosten !!!)
GARANTIE & AANKOOPKEURINGEN:
Indien gewenst is elke vorm van aankoopkeuring toegestaan.
(uiteraard wel in overleg en enkel met toestemming van ons)
Ook bieden wij diverse garantiepakketten optioneel aan.
FINANCIERINGEN:
Financiering kunt u aanvragen op onze website.
Of neem direkt contact op met de bedrijven waar wij mee samenwerken:
DTC financieringen: www.dtc.nu tel 030-6868750. info@dtc.nu
DMF krediet: www.dmfkrediet.nl tel 0229 760106. info@dmfkrediet.nl
WIJ ZIJN EEN RDW ERKEND AUTOBEDRIJF, EN AANGESLOTEN BIJ DE N.A.P. (nationaleautopas)
VOOR DE SNELSTE FEEDBACK OP AL UW VRAGEN GRAAG TELEFONISCH CONTACT OPNEMEN.
E-MAIL, Chat, Whatsapp of andere berichten worden vaak niet gelezen en beantwoord wegens tijdgebrek.
VOOR DIREKT ANTWOORD OP AL UW VRAGEN 06-13901418.
WIJ WERKEN OP AFSPRAAK !!!!!!!!!!! 06-13901418
0613901418 / +31613901418
Info@dhhautos.nl
www.dheinhuisautos.nl
Ambtstraat 7
7605EN
Almelo.
MVG D HEINHUIS AUTO'S
DAVE HEINHUIS
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 147 kW (200 pk) |
| Max. koppel | 280 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.799 x 1.855 x 1.417 mm |
| gewicht | 1.428 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.970 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 532 - 1.964 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 232 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Actieradius | 823 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 12,0 l/100km (1 op 8,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| CO2-uitstoot | 199 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
D Heinhuis Auto's
Ambtstraat 77605 EN Almelo






















