
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Passat CC
1.8 TSI 5p. | Automaat | Highline | 2010 |
€ 7.9002010196.618 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 29 september 2010 |
| APK | 28 februari 2025 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 43.454 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Welkom bij Auto Krook,
Auto Krook is een toon aangevend bedrijf in service en klanttevredenheid, kortom een betrouwbaar adres om een auto te kopen.
Al onze auto's zijn na het maken van een afspraak te bezichtigen.
Kom kijken, rijden en overtuig uzelf. Elke keuring is toegestaan. Ook bij uw eigen garage.
Uniek in de autobranche! Wij werken volgens de Krook-In-formule. Dat betekent dat al onze auto's geadverteerd worden inclusief een nieuwe APK, onderhoudsbeurt en 3 maanden garantie. Wij berekenen geen afleverkosten.
-5 persoons uitvoering
-Modificatie voor het bekende olieverbruik is uitgevoerd
-Distributie ketting is vervangen
-Facturen zijn aanwezig
Wilt u uw nieuwe auto financieren? Ook dat is mogelijk bij Auto Krook. Neem vrijblijvend contact op met één van onze medewerkers of ga naar Autokrook.nl/diensten/financiering voor meer informatie.
Bezoek ook onze website voor alle foto's en uitgebreide informatie: http://www.autokrook.nl
Belt u even voordat u vertrekt?
Wij houden dan uw auto gedurende uw reistijd gereserveerd.
Onze openingstijden:
Maandag 09.00 - 17.30
Dinsdag 09.00 - 17.30
Woensdag 09.00 - 17.30
Donderdag 09.00 - 17:30
Vrijdag 09.00 - 17.30
Zaterdag 10.00 - 16.00
Zondag gesloten
Disclaimer: Er kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend aan,
Noch aanspraak gemaakt worden op de inhoud van deze advertentie.
Wij doen ons uiterste best om deze advertentie zo accuraat mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-navigatie full map
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- DVD speler
- Hoofdsteunen actief
- Houten versnellingspook
- Lederen interieur
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Halogeen mistlampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
Overig
- Executive Plus-pakket (Audio-navigatie full map, DVD speler, Hard disk)
- Hard disk
- Leer-pakket (Lederen interieur, Ruitensproeiers verwarmbaar, Ruitensproeiers verwarmbaar, Ruitensproeiers verwarmbaar, Stoel ventilatie voor, Verwarmde voorstoelen, Verwarmde voorstoelen, Verwarmde voorstoelen)
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 611 kg
Wielbasis: 271 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 3 maanden
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket (1)
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie (3 maanden garantie)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.799 x 1.855 x 1.417 mm |
| gewicht | 1.429 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.040 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 532 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,5 s |
| Actieradius | 958 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,8 l/100km (1 op 10,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 169 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Auto Krook
Zuidergracht 33763 LS Soest








































