We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen Caddy
2.0TDI Edition Business | Multimedia | Camera | Trekhaak | Airco | Cruise
Dynamische styling, zorgvuldig afgewerkt met fraaie materialen en ontworpen met oog voor detail. De Volkswagen Caddy is van binnen en van buiten een toonbeeld van Duits design. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze Caddy ziet er dan ook uit als nieuw. In deze auto vind je een viercilinder dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer twee achterdeuren en warmtewerend glas.
De getoonde nieuwe lichtmetalen velgen hebben een meerprij van € 1600,--
Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende trekker. Ook op de korte stukken is de cruise control een uitkomst. Kijk maar bij de benzinepomp! In de zomer zorgt de airconditioning voor verkoeling. In het voorjaar en najaar voorkomt het systeem beslagen ramen. De Volkswagen is standaard voorzien van: centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel.
Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.