

Volkswagen Caddy
2.0 TDI L1H1 * Airco * Lichtmetalen Velgen * AppleCarPlay *
€ 10.7402020111.767 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 6 juli 2020 |
| APK | 22 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 25.451 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Vroeger kocht je een Volkswagen om z'n betrouwbaarheid, levensduur en hoogstaande techniek. En nu? Nu ook. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Caddy. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Aan alles is gedacht als het gaat om de combinatie gemak en veiligheid. Bijvoorbeeld het in- en uitstappen via de schuifdeur met z'n ruime opening. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas en in hoogte verstelbare passagiersstoel.
Deze auto kent elke bestemming als z'n broekzak, dankzij het audio-navigatiesysteem. Ja, airconditioning is er natuurlijk ook in deze auto. Deze Volkswagen is voorzien van centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Caddy samen. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop.
Uiteraard is een proefrit altijd mogelijk. Bel onze verkoper voor een afspraak!Het is een van de kernwaarden van het merk Volkswagen: veiligheid. Achter het stuur van een Volkswagen heeft u altijd de controle, u bent heer en meester en uw auto doet altijd wat u wilt. Met dat uitgangspunt is ook deze Caddy ontwikkeld. Niet voor niets is de vraag naar gebruikte Volkswagens zo groot, want de kwaliteit staat ook na een aantal jaren nog buiten kijf, zoals aan deze Caddy duidelijk te zien is. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde versnellingsbak. De schuifdeur zorgt voor een grote deuropening waardoor niet alleen in- en uitstappen gemakkelijker wordt, maar ook bijvoorbeeld het plaatsen van bagage of een kinderzitje. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas en in hoogte verstelbare passagiersstoel.
Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. De Volkswagen is standaard voorzien van: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Volkswagen Caddy heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Mocht zich een gevaarlijke situatie voordoen, dan geeft de Brake Assist extra remkracht en verkort de remweg.
We laten u graag een proefrit maken, neemt u contact met ons op?
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/65 R15
Laadvermogen: 757 kg
Wielbasis: 268 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Kom vrijblijvend langs voor een bezichtiging, neem van te voren altijd even contact op! Want wij werken uitsluitend op afspraak. (hierdoor voorkomen we teleurstellingen) En onze auto's staan niet allemaal bij ons op de hoofdvestiging!
Hoewel aan de informatie op onze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor vragen en beschikbaarheid van onze auto's kunt u contact opnemen met ons op het telefoonnummer: 0164-700265 of per mail: verkoop@koleautomotive.nl u kunt ook eventueel whatsappen naar 0164-700265
(Garantie/onderhoud is bij ons niet inbegrepen in de prijs) De kosten hiervan zijn:
Kole Basis afleverpakket 595.-
Kole Compleet afleverpakket 895.-
Kole Exclusief afleverpakket 1095.-
Financiering is mogelijk vraag naar de voorwaarden!
Wij onderscheiden ons door eerlijk, open en transparant te werken.
Kole Automotive
Canadaweg 2
4661PZ Halsteren
0164-700265
www.autoservicekole.nl
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 225 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.410 x 1.790 x 1.860 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.395 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.152 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 690 kg |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 152 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 16,4 s |
| Actieradius | 1.170 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 123 g/km |




