
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Caddy
2.0 TDI / Aut / 75 Edition / Leer / Led / Apple Carplay / Vol Opties / NIEUWSTAAT.
Prijs op aanvraag
202363.398 kmCruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 1 december 2023 |
| APK | 1 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 38.774 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 131 - € 131 |
Omschrijving
U rijdt deze auto al vanaf € 3300,- P/mnd. Prijs is excl. BTW.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- 1AQ Brake booster
- 1E9 SCR-systeem (Adblue-technologie)
- 1E9 Zonder absorptie-koolfilter met SCR
- 1G3 Volwaardig reservewiel (lichtmetaal)
- 1X0 Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- 02A Wielbasis 2755 mm
- 3CF Laadruimtescheidingswand hoog, zonder raam
- 3D2 Bekerhouder voor
- 3LD Portierbekleding Kunststof
- 3QT Veiligheidsgordels voor met gordelspanner, hoogteverstelbaar
- 3RD Achterdeuren zonder Beglazing
- 3S6 Dakreling/imperiaal voorbereiding
- 4BJ Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d
- 4K5 Sluit-/startsysteem Keyless Access
- 4UF Airbag bestuurders-/passagierskant, passagierskant uitschakelbaar
- 4X3 Zij-airbag voor met Hoofdairbag-unit
- 5AD Vloerbekleding voor (Tapijt)
- 5BA Voertuig zonder vloerbekleiding in de laadruimte
- 5EV Vrachtwagenregistratie
- 5Q2 Schuifdeur links
- 5R2 Schuifdeur rechts
- 5XR Zonneklep met spiegel
- 6FF Buitenspiegels zwart gespoten, Portiergrepen buiten wagenkleur, afdekking schuifdeurlijst zilver
- 6I6 Rijassistent-systeem Travel Assist
- 6LH Chrome inleg Luchtuitlaatmondstuk binnen
- 6U1 Portierrubbers met stofbescherming
- 6XP Buitenspiegel Electr. verstelbaar, verwarmbaar en inklapbaar
- 7AS Diefstalalarmsysteem met interieurbewaking
- 7J2 Digital Dashboard (instrumentendisplay digitaal)
- 7L6 Start-/stopsysteem
- 7N1 Opbergvakken in Dakconsole
- 7TD Interieurinrichting: Decordelen zwart glimmend
- 7X5 Rijassistent-systeem parkeerstuurassistent
- 7Y1 Rijassistent-systeem rijstrookwisselassistent (side assist) met uitparkeerassistent
- 8IY LED-koplampen met aparte LED-dagrijverlichting
- 8J3 Automatische noodremassistentie voor met voetganger en fietsersdetectie
- 8J3 Rijsassistent-systeem omgevingsbewakingsysteem (front assist) met City noodremfunctie
- 8N6 Intervalregeling ruitenwisser met licht en regensensor
- 8Q3 Dynamische koplampbereikregeling
- 8QJ Radiosleutel (2) neerklapbaar
- 8RE 4 luidsprekers voorin
- 8SK Achterlichten LED
- 8T8 Rijsassistent-systeem automatische afstandregeling ( ACC inlc. follow to stop)
- 9AK Aircoditioning Climatronic 2 zones
- 9CK Binnenverlichting in laad-/interieurruimte LED en 2 spotlicht
- 9JA Niet-rokerpakket
- 9M9 Bijverwarming met timer en radioafstandsbediening
- 9P3 Waarschuwingsysteem voor veiligheidsgordels voor
- 9WJ App-Connect incl. App-Connect Wireless en Apple Carplay
- 9ZX Bluetooth-interface voor mobiele telefoon
- Bluetooth
- Comfort-pakket (Passagiersstoel in hoogte verstelbaar)
- EL5 Voorbereiding Onlineservice
- EM1 Rijsassistent-systeem vermoeidsherkenning
- F59 Lichtmetalen velgen 6,5x17 (Colombo zwart glimmend)
- G1C Transmissie 7 versnellingen - dubbelkoppelstransmissie 7 versnellingen DSG
- K4A Carrosserie/opbouw: gesloten bestelwagen
- KA2 Achteruitrijcamera (rear view)
- Koplamphoogteregeling
- LED mistlampen
- Motor 2,0 L -90 kW TDI
- N0L Stoelbekleding/kussens: Stof Double Grid
- Navigatie-pakket (Navigatiesysteem full map)
- NZ2 Noodoproepsysteem
- Parkeer pakket
- Parkeerrem elektrisch met Auto-Hold-functie
- PL5 Uitrustingspakket: licht + zicht
- PZ5 Stoelen voor Ergocomfort (incl. lendensteun elektrisch)
- QK1 Frontcamera (Multifunctie-camera voorruit)
- QL3 Warmtewerend glas groen getint (aan de zijkant/ achter
- QR9 Rijassistent-systeem verkeerstekenherkenning
- Raamopner elektrisch voor
- Remassistent, ASR/ABS, EDS, MSR
- Rijassistent-systeem Multi-collision remstysteem (Multi Collision Brake)
- Rijassistent-systeem Rijbaanassistentie (Lane assist)
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sjorogen in bagage-/laadruimte
- Wegrijblokkering (elektronisch)
- ZAT Koplamp LED (bochtverlichting, slechtweer verlichting
- Zijwandbekleding laadruimte
- ZW6 Winterpakket Ruitensproeistukken verwarmbaar, weergave voor waswaterniveau en reservoir vergroot, stoelverwarming voor
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: okt. 2020 - jun. 2021
Cabine: enkel
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 820 kg
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Verkoopprijs: € 27.950 (excl. BTW)
Leaseprijs: € 330 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Garantie
Garantie: Huisgarantie
Garantie: 1 maand
Productveiligheid
Fabrikant: Mavo Auto Wijksestraat 3a 4261TV WIJK EN AALBURG, NL 0416532450 http://www.mavoauto.nl verkoop@mavoauto.nl
Bedrijfsinformatie
Ruim 60 exclusieve bedrijfswagens op voorraad! Kijk op onze website voor financieringsmogelijkheden en grotere foto's. Al onze auto's zijn voorzien van Nationale Auto Pas (N.A.P.) en volledige onderhoudshistorie. Daarnaast worden onze auto's standaard afgeleverd met 1 maand gratis garantie. Voor meer informatie over garanties, onderhoud of ons bedrijf kijk op onze website www.mavoauto.nl of download onze app in de App Store!
Mavo Auto BV
Wijksestraat 3a
4261 TV Wijk en Aalburg
OPENINGSTIJDEN:
Maandag t/m Vrijdag 10:00 uur t/m 18:00 uur.
Zaterdag: Gesloten (uitsluitend op afspraak geopend)
Buiten openingstijden op afspraak geopend.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.968 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.860 x 1.860 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.430 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 186 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,0 l/100km (1 op 25,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
Opties
Mavo Auto
Wijksestraat 34261 TV Wijk en Aalburg





























