
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen Caddy Maxi
Kombi Limited Edition 1.5 eHybrid EU6 85 kW (115 pk) DSG | Achteruitrijcamera | LED Koplampen en achterlichten | Kessy | ArtVelours |

Volkswagen Caddy Maxi
Kombi Limited Edition 1.5 eHybrid EU6 85 kW (115 pk) DSG | Achteruitrijcamera | LED Koplampen en achterlichten | Kessy | ArtVelours |
€ 48.30520261.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 48.844 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Let op, deze auto is leverbaar vanaf 15-09-2026.
Betreft een demonstratieauto, voor de actuele km-stand kunt u contact opnemen via: 010-4105600.
Bekijk onze website voor het complete aanbod en actuele aanbiedingen. Aanbod onder behoud van druk- en zetfouten.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterklep met ruit
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Extra getint glas
- sluitbekrachtiging
- Warmtewerende voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- achterbank derde
- binnenspiegel automatisch dimmend
- chroom delen interieur
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- achteruitrij assistent
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- uitwijk assistent
Overig
- Bovag 40 punten check
- Comfort- en Ergonomie-pakket (comfortstoel(en), Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar, passagiersstoel in hoogte verstelbaar)
- Comfort-pakket (parkeersensor voor en achter)
- Keyless-pakket
- LED-lichtpakket (koplampen adaptief, LED mistlampen)
- midden airbag(s)
- oplaadmogelijkheid
- passagiersstoel met neerklapbare leuning
- Winter pakket plus (voorstoelen verwarmd)
Meer informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accu snellaadtijd (10%-80%): 25 minuten
Maten en gewichten
Laadvermogen: 691 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 297 cm
Interieur
Interieurkleur: Grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Hoogenboom Basis (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Bovag 40 punten check, Landelijke garantiedekking bij merkdealer, Nationale Auto Pas check, Professionele reiniging, SOH check (Plug-in Hybride & EV)
- Hoogenboom Comfort (€ 795 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hoogenboom Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); APK 6 maanden geldig, BOVAG 130-punten check, Landelijke garantiedekking bij merkdealer, Nationale Auto Pas check, Onderhoudsvrij 6 maanden/7.500km, Professionele reiniging, SOH check (Plug-in Hybride & EV), Volle tank en/of volle accu
- Afleverpakket Mobilist (€ 1.000 meerprijs):
- Hoogenboom Premium (€ 1.195 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Hoogenboom Basis"): BOVAG garantie 18 maanden (18 maanden garantie); APK 12 maanden geldig, BOVAG 130-punten check, Lakcare behandeling, Landelijke garantiedekking bij merkdealer, Levenslange gratis APK* (i.c.m. onderhoud volgens schema fabrikant bij Hoogenboom), Mobiliteitsgarantie, Mogelijkheid tot kosteloos afleveren op locatie, Nationale Auto Pas check, Onderhoudsvrij 12 maanden/15.000km, Professionele reiniging, SOH check (Plug-in Hybride & EV), Volle tank en/of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Basiskleur: grijs / zwart
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.860 x 1.860 x mm |
| gewicht | 1.809 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 33 l |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 s |
| Actieradius | 114 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,9 l/100km (1 op 52,6) |
| CO2-uitstoot | 43 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Auto Hoogenboom Rotterdam Bedrijfswagens
Driemansteeweg 6943084 CB Rotterdam















