
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Beetle
New Cabriolet 1.6 Trendline Airco, Stuurbekrachtiging
€ 3.4442006190.211 km
Handmatig
Benzine
Cabriolet
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 april 2006 |
| APK | 9 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Cabriolet kap
Interieur
- Armsteun
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2005 - dec. 2010
Modelcode: 1Y7
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 252 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 4
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Productveiligheid
Fabrikant: Grootauto-Van Es B.V. Eemweg 29K 3755LC EEMNES, NL 0346350888 http://www.grootauto.nl info@grootauto.nl
Bedrijfsinformatie
Inruil auto mogelijk.
Wij beschikken altijd over meer dan 300 occasions.
Bekijk onze volledige voorraad op www.grootauto.nl.
Grootauto-Van Es B.V.
Eemweg 29K
3755 LC Eemnes
Tel. 0346-350888
Alvorens u naar ons afreist is het wenselijk om contact met ons op te nemen om teleurstelling te voorkomen. Wij doen ons best om onze advertenties zo zorgvuldig mogelijk samen te stellen. Voertuigopties en uitvoeringen zijn automatisch gegenereerd en kunnen daarom afwijken van de daadwerkelijke opties. Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Wij adviseren u om bij interesse altijd de vermelde opties en specificaties te controleren. De content op deze website/pagina is gedeeltelijk gegenereerd met behulp van kunstmatige intelligentie (AI). Hoewel wij streven naar nauwkeurigheid, kan de output onjuistheden bevatten. Wij aanvaarden geen aansprakelijkheid voor onjuistheden die voortvloeit uit het gebruik van deze informatie.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 148 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.220 x 1.720 x 1.500 mm |
| gewicht | 1.275 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 201 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 178 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 714 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,5 l/100km (1 op 9,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 185 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Grootauto-Van Es B.V.
Eemweg 293755 LC Eemnes
























