
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Volkswagen Beetle
1.2 TSI Exclusive Series 1STE EIG / PANORAMADAK / GR NAVI / AIRCO / PDC / BLUETOOTH / CRUISE / NL-AUTO

Volkswagen Beetle
1.2 TSI Exclusive Series 1STE EIG / PANORAMADAK / GR NAVI / AIRCO / PDC / BLUETOOTH / CRUISE / NL-AUTO
€ 14.888201776.972 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 12 mei 2017 |
| APK | 22 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 29.484 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Het zijn de unieke kwaliteiten van een Volkswagen die zorgen dat hun berijders zo trouw zijn aan het merk. Dat blijkt ook weer bij deze Beetle, met zijn doordachte ontwerp en zijn hoogstaande bouwkwaliteit. Volkswagen-rijders weten het: een VW is gebouwd voor duurzaamheid en deze Beetle ziet er dan ook uit als nieuw. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Nooit meer stramme spieren bij het uitstappen: daar zorgen de comfortstoelen voor! Het interieur lijkt groter en ruimtelijker dankzij het elektrisch bedienbare glazen panoramadak. Bij de uitrusting van deze Volkswagen horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, adaptieve mistlampen, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Tijdens de rit bedient u het audio-installatiesysteem en het navigatiesysteem met de knoppen op het stuur of met uw stem. Parkeersensoren ondersteunen u tijdens het in- en uitparkeren. De regensensor is slim en alert, van de eerste spatjes tot een wolkbreuk. Altijd genoeg automatische wiscapaciteit. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Zo kunt u zich volledig op het verkeer concentreren. In een auto als deze mag u ook airconditioning verwachten. Met lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer is deze auto helemaal compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Volkswagen Beetle is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Verder is deze auto uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Welkom bij Galema & de Boer auto's. Bij vrijwel al onze occasions is het mogelijk om een garantiepakket bij te kopen, raadpleeg hiervoor de garantiepakketten op onze website www.galemadeboer.nl. Mocht u één van onze occasions graag willen bekijken dan adviseren wij u vooraf even contact met ons op te nemen om teleurstelling te voorkomen. (Aan evt. fouten op internet kunnen geen rechten worden ontleend).
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- chroom delen exterieur
Interieur & Comfort
- comfortstoel(en)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overig
- Dynamic pakket (Panorama schuif-/ kanteldak, elektrisch bedienbaar, Zijruiten achter en achterruit getint, 65% lichtabsorberend) (W02)
- Executive pakket (Parkeersensoren (Park Distance Control)) (W04)
- Instructieboekjes aanwezig
- Licht- en zichtpakket (PLA)
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Volledige service geschiedenis
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2011 - 2018
Modelcode: 5C
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 546 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieurkleur: Titaanzwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 126 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,6 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
✅ Geldige APK
✅ Tenaamstelling
✅ Vrijwaren inruilauto - Basis (€ 495 meerprijs):
✅ Nieuwe APK (of minimaal 6 maanden)
✅ Kleine onderhoudsbeurt
✅ 3 maanden 50% garantie op motor en versnellingsbak
✅ Tenaamstelling
✅ Vrijwaren inruilauto - Standaard (€ 995 meerprijs):
✅ Nieuwe APK
✅ Kleine onderhoudsbeurt
✅ 6 maanden garantie (volgens Bovag voorwaarden) (huismerkgarantie)
✅ Tenaamstelling
✅ Vrijwaren inruilauto
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): Huisgarantie (6 maanden garantie); Nieuwe APK - Premium vanaf (€ 1.395 meerprijs):
✅ Nieuwe APK
✅ Grote beurt (indien nodig, anders klein)
✅ 12 maanden BOVAG Garantie
✅ Tenaamstelling
✅ Vrijwaren inruilauto
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 77 kW (105 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.290 x 1.820 x 1.488 mm |
| gewicht | 1.214 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.760 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 1.018 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 126 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Galema & De Boer Auto’s
Eniggaburren 148711 HP Workum

















