
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Beetle
New Cabriolet 1.8 5V Turbo Highline Uniek!|Leder|Xenon|Airco|Elek.kap
€ 6.4502004154.378 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Xenon
Driemaal beter zicht dan halogeenlamp
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 juli 2004 |
| APK | 15 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 31.550 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Wij gaan niet voor de "laagste" prijzen maar wij streven naar service en kwaliteit. Onze auto's worden technisch nagekeken door onze monteurs in onze eigen werkplaats.
Wij staan "achter" onze auto's en daarom verkopen wij onze auto's met garantie. Dit kan 3 maanden of 6 of 12 maanden BOVAG garantie zijn. Mits dit anders staat vermeld!
Wij berekenen een afleveringspakket om de auto zo goed en netjes mogelijk rijklaar te maken en zodoende de kwaliteit te waarborgen.
Om teleurstelling te voorkomen even informeren of de auto (nog) aanwezig is alvorens te komen kijken!!
Openingstijden: Maandag t/m vrijdag van 08.30u tot 18.00u en zaterdags van 09.30u tot 17.00u.
Al onze advertenties zijn met grootst mogelijke zorg samengesteld, fouten zijn echter nooit uitgesloten. Controleer daarom altijd de zaken die uw keuze kunnen beïnvloeden.
Uw huidige auto inruilen is mogelijk!
Heeft u een vraag? Whatsapp ons! 0614611905
Aanvullende opties en accessoires
- Leer-pakket 2 (lederen interieur, voorstoelen verwarmd)
- Plus-pakket 2 (binnenspiegel automatisch dimmend)
- Winterpakket (voorstoelen verwarmd) (WW1)
- All season banden
- Instructieboekjes aanwezig
- Interieur-comfort pakket (PS6)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2003 - 2005
Modelcode: 1Y7
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 492 kg
Wielbasis: 250 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 198 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 11 l/100km (1 op 9,1)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Afleverpakket + 6 maanden garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, DE 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.781 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.081 x 1.724 x 1.502 mm |
| gewicht | 1.345 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.837 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 201 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 679 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,0 l/100km (1 op 9,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| CO2-uitstoot | 198 g/km |
Opties
Autobedrijf Van Mensvoort
Valkenswaardseweg 325595 CB Leende


































