
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Volkswagen Beetle
New Cabriolet 2.0 Turijn Comfort|rijklaar|nW apk|distri v.v.|perfecte ELEKTR KAP
€ 5.9452005147.541 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 10 februari 2005 |
| APK | 29 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Meer informatie
Modeljaar: 2005
Modelcode: 1Y7
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 471 kg
Wielbasis: 250 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 7
Fabrikant: Autobedrijf Paas BV Magelhaenstraat 1 7825VL EMMEN, NL 0591630848 http://www.autopaas.nl info@autopaas.nl
Bedrijfsinformatie
!!!!!!70 PREMIUM AUTO'S TEGEN SCHERPE PRIJZEN. Wilt u snel contact, meer informatie over een auto of een inruilvoorstel krijgen stuur ons dan een bericht via Whatsapp. 0682759355 MEER FOTO'S WWW.AUTOPAAS.NL KIJK VOOR LEASEMOGELIJKHEDEN OP WWW.PAASLEASE.NL
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.984 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 172 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.200 x 1.720 x 1.500 mm |
| gewicht | 1.299 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Inhoud bagageruimte | 201 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,7 s |
| Actieradius | 624 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 12,0 l/100km (1 op 8,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,8 l/100km (1 op 11,4) |
| CO2-uitstoot | 211 g/km |
Opties
Autobedrijf Paas B.V.
Magelhaenstraat 17825 VL Emmen





















