

Volkswagen Beetle
1.2 TSI Design | Fender audio | Cruise | Sensoren
€ 5.9482012194.999 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 26 juli 2012 |
| APK | 22 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.477 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Deze Volkswagen Beetle 1.2 TSI Design is een stijlvolle en karaktervolle hatchback met een moderne twist op een iconisch model. De 1.2 TSI benzinemotor zorgt voor een prettige en zuinige rijervaring, ideaal voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
De Design uitvoering is uitgerust met onder andere cruise control en parkeersensoren, wat zorgt voor extra gemak tijdens het rijden en parkeren. Daarnaast beschikt deze Beetle over een Fender audiosysteem, wat zorgt voor een uitstekende geluidsbeleving onderweg.
Deze Beetle komt uit 2012 en heeft een kilometerstand van 194.999 km. Met een APK tot 22-10-2026 is hij klaar voor nog vele zorgeloze kilometers. Een unieke en complete auto die klaarstaat voor zijn volgende eigenaar.
Deze occasion is te bezichtigen bij ons aan de Kapitein Nemostraat 18 in het mooie Emmen.
Bij ons kunt u alles inruilen, uiteraard uw huidige auto maar ook uw caravan, camper, motorfiets, scooter, brommobiel of boot! Ook zonder APK of met schade.
Neem gerust eens contact op met een van onze verkopers voor een vrijblijvend voorstel, dit kan ook via Whatsapp via +31591820350.
Standaard worden onze occasions rijklaar aangeboden (tenzij expliciet aangegeven), daarnaast bieden wij afleverpakketten aan,
Hierbij onze mogelijkheden:
Afleverpakketten
Hierbij onze mogelijkheden;
Aflevering zo mee (Zonder pakket): € 20,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Vloeistoffen controle
Aflevering Van Leeuwen basis: € 295,-
• Tenaamstelling nieuwe auto.
• Vrijwaren inruilauto.
• Nieuwe APK inclusief voortkomende kosten.
Aflevering Van Leeuwen Comfort: € 445,-
• Van Leeuwen basis +
• Nieuwe olie, nieuw oliefilter
• Overige vloeistoffen controleren en bijvullen.
Aflevering Van Leeuwen compleet: € 895,-
• Van Leeuwen Comfort +
• Onderhoudsbeurt volgens schema.
• 3 maanden/10.000 KM volledige garantie.*
*Geldig voor auto’s boven de € 7500,- tot 175.000km.
Daarnaast: werken wij ook samen met Autotrust
• Vraag de verkoper naar de voorwaarde.
• Reparatie in eigen regio.
• Snel en eenvoudig claimen bij pech.
• Tot 24 maanden zorgeloos rijden
Deze auto financieren? Ook dit is mogelijk.
Uiteraard bent u vrij om zonder afspraak langs te komen, echter raden wij wel altijd aan om even te bellen voor vertrek om teleurstelling te voorkomen.
Een afspraak is snel gemaakt via 0591 820 350.
Tot snel
Modelreeks: sep. 2011 - dec. 2012
Modelcode: 5C
Referentienummer: 2595862
Productienummer: 2595862
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 506 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: van Leeuwen Auto's Kapitein Nemostraat 18 7821AC EMMEN, NL 0591-820350 http://www.vanleeuwenemmen.nl verkoop@vanleeuwenemmen.nl
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 09:00 uur tot 18:00 uur.
Zaterdag: 08:30 uur tot 17:00
Zondag gesloten.
Telefoon: 0591-820350
E-mail: info@vanleeuwenemmen.nl
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0591-820350).
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.197 cc |
| Max. vermogen | 76 kW (104 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.280 x 1.810 x 1.490 mm |
| gewicht | 1.174 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 932 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 76,9 l/100km (1 op 1,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 50,0 l/100km (1 op 2,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 137 g/km |
| Energielabel | B |





