

TVR Chimaera
4.0 LHD
€ 34.9501994103.095 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Handmatig
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 2 juni 1994 |
| APK | 28 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Deze TVR Chimaera 4.0 V8 Left hand Drive is in Juni 1994 nieuw geleverd in Duitsland (Osnabruck) en in 2000 naar Nederland geimporteerd. Vanaf 2004 t/m 2022 in bezit geweest van 1 eigenaar waarvan ik hem heb overgenomen.
Betreft een keurige en originele (onverprutste) TVR Chimaera met zeer veel aanwezige historie.
Geen Stuurbekrachtiging , Geen Airco , Geen ABS , Geen Airbags... maar een echte rijders auto met een 4.0 V8.
Graag alleen serieuze interesse via WhatsApp +31620017659 en/of email.
Wie echt geïnteresseerd is krijgt van mij alle aandacht en duidelijke antwoorden naast de auto.
Please only contact me via WhatsApp +31620017659 and/or email if you are seriously interested. Those who are genuinely interested will receive my full attention and clear answers alongside the car.
Wij kunnen zelf exportdocumenten maken / We can make exportdocuments ourself
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat voor: 205/60 R15
Bandenmaat achter: 225/55 R16
Laadvermogen: 180 kg
Wielbasis: 229 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 1
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.952 cc |
| Max. vermogen | 168 kW (229 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.020 x 1.870 x 1.220 mm |
| gewicht | 1.100 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.280 kg |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,2 s |

