
Toyota Yaris Cross
1.5 Hybrid Launch Edition | Trekhaak | Leder | Stoelverwarming | Achteruitrijcamera | JBL |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 september 2021 |
| APK | 15 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 37.124 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Hij is stijlvol en comfortabel, deze Toyota Yaris Cross, en hij is ontworpen om u veilig en comfortabel te laten rijden onder alle omstandigheden. De aanwezige hybride motor is een slimme extra. Tijdens het rijden en remmen laadt de accu bij, zodat de elektromotor de brandstofmotor kan ondersteunen of het zelfs helemaal overnemen. Dat scheelt in kosten! De leren bekleding is niet alleen mooi om te zien, maar zorgt ook voor comfort en een rijke uitstraling. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Zo'n verwarmd stuurwiel is een comfortabele extra, zeker in de winter. De kwaliteit van de matrix LED-verlichting geeft het gevoel dat u bij daglicht rijdt. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, trailer assistent, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Voor een goed en duidelijk overzicht onderweg is het digitale dashboard uitermate slim ingedeeld. Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Communiceren met uw auto? Dat gaat via remote services. Met uw smartphone maakt u waar dan ook contact om allerlei functies te checken of te activeren. Voor wie hoge eisen stelt aan geluid en akoestiek, is deze auto voorzien van een high performance audiosysteem. U bent in deze Toyota ook voorzien van full map navigatiesysteem, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
In de Toyota Yaris Cross heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. De sensor van het forward collision warning-systeem registreert permanent de afstand tot voorliggers en grijpt in als een botsing dreigt. De auto is ook uitgerust met head-up display, dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk bent u van harte welkom om deze auto in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Boxmeer afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-boxmeer@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Boxmeer behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Boxmeer is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Boxmeer!
Aanvullende opties en accessoires
- Navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- aanhanger assistent
- achteruitrij assistent
- afwijkende dakkleur
- Audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale airbag voor
- draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- matrix LED koplampen
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Technische inspectie
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Maten en gewichten
Laadvermogen: 500 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 256 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Basiskleur: geel / zwart


Toyota Yaris Cross Hybrid- Afscheid Duurtest
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Geel (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.200 x 1.770 x mm |
| gewicht | 1.275 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.775 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 799 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 115 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Bochane Boxmeer
Handelstraat 55831 AV Boxmeer





































