

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 februari 2023 |
| APK | 1 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 37.242 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Zuinig in gebruik, zuinig in onderhoud. En maximaal betrouwbaar. 'Let's go places', ook met deze Toyota. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 26150 Deze hybride heeft dankzij de extra elektromotor een zeer laag brandstofverbruik. Ga samen met je bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. Altijd een goede zitpositie bij iedere snelheid, dankzij de sportstoelen. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, dakspoiler, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
De slimme lay-out van het digitale dashboard zorgt voor een uitstekend overzicht onderweg. Een onopvallend paaltje of een overstekend kind achter de auto brengt risico's met zich mee. Gelukkig laat de achteruitrijcamera feilloos zien of alles veilig is. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor je rijdt. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. Smakelijke subs en knisperend hoog: het high performance audiosysteem geeft elke frequentie een kwaliteitsbehandeling voor akoestisch genieten onderweg. Wat je ook in deze auto kunt vinden zijn full map navigatiesysteem, electronic climate control, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry.
Deze Toyota is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met je mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Hou zicht op de weg en check tegelijk de functies op het dashboard: dat kan, dankzij de head-up display. Verkeersborddetectie herkent tijdelijke en permanente verkeersborden langs en boven de weg. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Ook helpen het dodehoekdetectie, forward collision warning system, nachtzichtassistentie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, jouw rit tot een veilige rit te maken.
Deze auto wordt natuurlijk aan je geleverd met een tellerrapport van Nationale Autopas en met Bovag Garantie. Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om je alles te laten zien!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Kleur wit
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Nachtzicht-assistent
Overige
- kunstlederen/stof bekleding
- Rijstrooksensor met correctie
- Toyota Smart Connect® multimediasysteem met 9” touchscreen
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- interieur voorverwarming/(koeling)
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm middel
- Uitparkeer waarschuwing
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2021 - jun. 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Accutype: lithium-ion
Laadvermogen: 500 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Toyota Approved: • 12 maanden "Toyota approved" garantie (Tot 10 jaar verlengbaar*) • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantiedekking heel NL • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Reiniging in- & exterieur • Hybride Zekerheid Controle • Toyota kwaliteitschecklist • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Poetsbeurt • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK • Gratis vervangend vervoer Ja** *Informeer naar de geldende voorwaarden **Bij reparaties die langer dan 24 uur duren. Gratis vervangend vervoer kent een maximale duur van 72 uur.
Dit afleverpakket bevat: Toyota Approved Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Louwman s-Gravenzande Monsterseweg 121 2691JE 'S-GRAVENZANDE, NL 0174412492 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.


Toyota Yaris Cross Hybrid- Afscheid Duurtest
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.170 x 1.770 x 1.600 mm |
| gewicht | 1.190 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 397 - 1.097 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 734 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Louwman Toyota s-Gravenzande
Monsterseweg 1212691 JE 's-Gravenzande

































