

Toyota Yaris Cross
1.5 Hybrid Explore | BTW Voertuig | Stoelverwarming |
€ 30.950202411.838 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Bouwjaar | 2024 |
| KM stand | 11.838 |
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 januari 2024 |
| APK | 19 januari 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 35.824 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Met z'n extra elektromotor geeft de hybride Toyota Yaris Cross een heel nieuwe dimensie aan het rijden. Het is een auto uit 2024, hij heeft 11838 kilometer op de teller. Donkere en koude maanden? Je zit altijd goed dankzij de stoelverwarming. Bij de uitrusting van deze Toyota horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, dakspoiler, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
In één oogopslag heb je alle benodigde functies onderweg in beeld, dankzij het slim ingedeelde digitale dashboard. De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte je nog hebt bij het inparkeren. Adaptive cruise control is een comfortabele en veilige optie. Het systeem reguleert de snelheid en houdt automatisch afstand tot jouw voorligger. Met Connected Services wordt iedere rit nóg veiliger. Met de routebegeleiding van het full map navigatiesysteem kun je je volledig op het verkeer concentreren. Ook automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, buitentemperatuurmeter en automatisch dimmende binnenspiegel zijn aan boord.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van je overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met jou mee, zodat je tijdig kunt reageren op noodsituaties. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor jou de verkeersborden tijdens de rit en attendeert je erop door ze op het dashboard te projecteren. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Forward collision warning waarschuwt voor een kop-staart botsing. Met voorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, ben je altijd veilig onderweg.
Deze auto wordt geleverd met Bovag Garantie en je kunt er dan ook verzekerd van zijn dat hij grondig is gecontroleerd. Even bellen voor een afspraak en u kunt deze auto van top tot teen zelf bekijken.
Modelreeks: jun. 2022 - jun. 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Louwman Basis € 0,-: • 12 maanden BOVAG garantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Wasbeurt exterieur • Louwman 100 puntencheck • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Minimaal 6 maanden APK
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Fabrikant: Louwman Rotterdam Schaapherderhof 5 2988CP RIDDERKERK, NL 0104323555 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.200 x 1.770 x 1.600 mm |
| gewicht | 1.150 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 397 - 1.097 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 799 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 102 g/km |
| Energielabel | A |



