

€ 27.950
| Bouwjaar | 2023 |
| KM stand | 40.498 |
- Onderhoudshistorie
- BOVAG Garantie
- Toyota Plus
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 april 2023 |
| APK | 20 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 35.600 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Het is een auto die er nog jaren tegenaan kan, deze Toyota Yaris Cross die 40498 kilometer op de teller heeft staan. Zuiniger, schoner en stiller: dat zijn de voordelen van de hybride motor in deze Toyota Yaris Cross. De slimme combi van brandstof- en elektromotor is goed voor het milieu én de portemonnee! De stoelverwarming maakt het interieur snel behaaglijk op koude dagen. Ook is de auto voorzien van: 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, trailer assistent, dakspoiler, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Een cockpit, een informatiecentrum... Wat is de cabine eigenlijk niet? Dankzij het digitale dashboard ben je van alles op de hoogte. Bij het inparkeren hoef je het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor je uit. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor je rijdt. Dankzij Connected Services weet je precies waar je auto geparkeerd staat. Ook andere functies, zoals bandenspanning en brandstofniveau, zijn via de app altijd onder handbereik. Van A naar B zonder omwegen: altijd je eigen full map navigatiesysteem aan boord! Deze auto is voorzien van automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, buitentemperatuurmeter en automatisch dimmende binnenspiegel.
De automatische veiligheidssystemen in deze Toyota fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo jou en jouw passagiers te beschermen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met je mee en attendeert je op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Met het Lane-keeping systeem ga je nooit onbedoeld over de streep. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Met voorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, ben je altijd veilig onderweg.
Natuurlijk wordt deze auto geleverd met Bovag Garantie. Om deze Toyota echt te ervaren, moet je beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Kleur wit
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Extra getint glas achter
- geluidsimulator
- hemelbekleding donker
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- LED mistlampen
- Luxe stoffen bekleding
- multimedia scherm middel
- Rijstrooksensor met correctie
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2022 - jun. 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker grijs
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Toyota Approved: • 12 maanden "Toyota approved" garantie (Tot 10 jaar verlengbaar*) • 24/7 Pechhulp Europa dekking • Garantiedekking heel NL • 14 dagen tot max. 1000 KM omruilgarantie • Tenaamstelling/vrijwaring • Reiniging in- & exterieur • Hybride Zekerheid Controle • Toyota kwaliteitschecklist • Gecontroleerde KM-stand • Vloeistoffencheck & bijvullen • Poetsbeurt • Onderhoud conform schema • Nieuwe APK • Gratis vervangend vervoer Ja** *Informeer naar de geldende voorwaarden **Bij reparaties die langer dan 24 uur duren. Gratis vervangend vervoer kent een maximale duur van 72 uur.
Dit afleverpakket bevat: Toyota Approved Occasions; BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Louwman Rotterdam Schaapherderhof 5 2988CP RIDDERKERK, NL 0104323555 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Bedrijfsinformatie
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.


Toyota Yaris Cross Hybrid- Afscheid Duurtest
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 120 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.200 x 1.770 x 1.600 mm |
| gewicht | 1.150 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 397 - 1.097 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 799 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 102 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Louwman Toyota Rotterdam
Schaapherderhof 52988 CP Ridderkerk

















































