

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Head-up display
Belangrijke informatie geprojecteerd voor de voorruit
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 juli 2024 |
| APK | 10 juli 2028 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 41.477 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
Zeer nette, van 1e eigenaar afkomstige en dealer onderhouden Toyota Yaris Cross in meest complete 'Launch Edition' uitvoering. Dit betreft het facelift model gemaakt vanaf 2024.
Goede prestaties, aantrekkelijke extra's en perfect onderhouden: deze Toyota Yaris Cross stelt zich graag aan je voor! Op de teller van deze auto staat slechts 17204 kilometer. Nog niet helemaal toe aan 100% elektrisch rijden? Dan is deze Toyota Yaris Cross met hybride motor de beste keus. Door de slimme combi brandstof-elektrisch rijd je goedkoper en minder milieubelastend. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. Opvallend zijn de stoere sportstoelen, die zorgen voor een onwrikbare zit in de scherpe bochten. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als je met volle handen staat. Perfect zicht bij nacht en slecht weer? Dat leveren de koplampen met matrix LED-verlichting. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, geluidsisolerende ramen, trailer assistent, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Met de 360 graden camera kun je elk detail rond de auto zien, waardoor mogelijke schade door verkeerd inschatten van afstanden vermeden wordt. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor je rijdt. Spraaksturing betekent dat je verschillende functies met jouw stem kunt bedienen. Dankzij Connected Services heb je overal en altijd je dashboard op zak. Alle belangrijke functies zijn te checken via de app. Een massieve sound of fluisterzachte verstaanbaarheid? Het high performance audiosysteem presteert op topniveau. Ook navigatiesysteem, kruisend verkeer detectie, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry zijn aan boord.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Je hoeft onderweg je hoofd nooit te draaien of je blik te verplaatsen om dashboard-info af te lezen. De head-up display projecteert alles op de voorruit. Je kunt rijden als een jachtpiloot. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Forward collision warning is een automatisch waarschuwingssysteem dat direct in werking treedt bij gevaar voor een kop-staartbotsing. Verder is deze auto uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, Abs - anti blokkeer systeem met brake assistant, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Is dit de auto die je zoekt? Bel of mail voor een afspraak en je bent van harte welkom!
Om teleurstelling te voorkomen raden wij u altijd aan om telefonisch een afspraak te maken voor dat u komt.
OVER ONS
Vakgarage Lambooy is een familiebedrijf, opgericht in 1907. Sinds 1947 zijn we lid van de BOVAG en aangesloten bij Vakgarage in 1991. Wij zijn een modern bedrijf waar vakmanschap en innovatie hoog in het vaandel staan.
Wij zijn al 120 jaar gevestigd in Beek, in de gemeente Montferland (provincie Gelderland). U vindt ons dichtbij de snelweg, op nog geen 5 minuten rijden vanaf de laatste afslag A12 voor de Duitse grens.
Wij zijn een veelzijdig bedrijf waar u terecht kunt voor:
•Een kwalitatieve nieuwe of gebruikte auto van elk merk
•Financiering, private lease & alle andere soorten lease. Zowel zakelijk als privé
•Reparaties en onderhoud, ook aan elektrische en hybride voertuigen
•Storingsdiagnose
•APK-keuringen
•Volledige schade-afhandeling incl. vervangend vervoer
•Autoruitenservice, inclusief ruitreparatie
•Mini-deuk herstel (uitdeuken zonder spuiten)
Zien we u snel? De koffie staat klaar!
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- DAB radio
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem full map
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- matrix LED koplampen
- two-tone unikleur
Extra
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensor
- interieurklimaat vooraf instelbaar
- Lendesteun(en) elektrisch verstelbaar
- smartphone entry
- Two-tone metaalkleur
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
- zwarte (glans) exterieur delen
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- aanhanger assistent
- achteruitrij assistent
- Autonomous Emergency Braking
- centrale airbag voor
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstap waarschuwing
- zelfstandige rijstrookwissel
Meer informatie
Wielbasis: 256 cm
Emissieklasse: Euro 6
Optioneel afleverpakket (€ 750): 2
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Wil jij onbezorgd op weg met je nieuwe auto? Kies dan voor ons afleverpakket! Hiermee ga jij voor zekerheid en kom je niet voor onaangename verassingen te staan.; 12 maanden pechhulp Europa, Nieuwe APK keuring, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift, Reinigen en poetsen
Referentienummer: 1762
Soort hybride: Not off-vehicle charging hybride elektrisch voertuig
Elektrisch maximum continu vermogen: 43.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend


Toyota Yaris Cross Hybrid- Afscheid Duurtest
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.172 x 1.765 x 1.595 mm |
| gewicht | 1.195 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 397 - 1.097 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Actieradius | 765 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| CO2-uitstoot | 109 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Vakgarage Lambooy
Didamseweg 77037 DH Beek






























