

Toyota Yaris Cross
1.5 Hybrid 130 GR SPORT - RIJKLAARPRIJS
€ 33.99920259.495 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 18 februari 2025 |
| APK | 19 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 38.816 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Toyota Yaris Cross 1.5 Hybrid 130 GR SPORT - RIJKLAARPRIJS
Bijzondere opties & accessoires
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
De ultieme versie van de Yaris Cross. De GR SPORT! Rijk uitgerust en van binnen en van buiten supermooi afgewerkt. En in dit geval gaat het ook nog eens om de gefacelifte versie met 130 pk.
Bij Dane Auto’s kun je terecht voor een nuchtere kijk op duurzaam autorijden. Je vindt er hybride en plug-in hybride auto’s van maximaal drie jaar oud. Vooral Toyota, Hyundai, Kia en Suzuki. Merken die bekendstaan om zuinigheid, betrouwbaarheid, veiligheid, hoge restwaarde en rijplezier. Alle prijzen zijn inclusief technische inspectie, nieuwe APK keuring, onderhoud volgens het onderhoudsschema van de betreffende auto en minimaal 6 maanden garantie volgens de BOVAG voorwaarden.
Daarnaast help ik je met financieren, leasen of verzekeren – altijd met oog voor de beste voorwaarden.
Bij Dane Auto’s kun je terecht voor een nuchtere kijk op duurzaam autorijden. Je vindt er jonge, frisse hybride en plug-in hybride auto’s. Vooral Toyota, Hyundai, Kia, Volvo en Suzuki. Merken die bekendstaan om zuinigheid, betrouwbaarheid, veiligheid, hoge restwaarde en rijplezier. Alle prijzen zijn inclusief technische inspectie, minimaal 12 maanden APK keuring, onderhoud volgens het onderhoudsschema van de betreffende auto en minimaal 6 maanden garantie volgens de BOVAG voorwaarden.
Daarnaast help ik je met financieren, leasen of verzekeren – altijd met oog voor de beste voorwaarden.
Dane Auto's
Baileybrugweg 5
4941TB Raamsdonksveer
06-81135095
info@daneautos.nl
www.daneautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.490 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 185 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.170 x 1.770 x 1.595 mm |
| gewicht | 1.165 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.690 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 397 - 1.097 l |
| Inhoud brandstoftank | 36 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 749 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Energielabel | A |




