
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota Urban Cruiser
Executive 61 kWh , Nieuw en snel leverbaar (september 2026) met €3000 inruilvoordeel

Toyota Urban Cruiser
Executive 61 kWh , Nieuw en snel leverbaar (september 2026) met €3000 inruilvoordeel
€ 36.715202615 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 214 - € 234 |
Omschrijving
Deze Toyota Urban Cruiser Executive is in de prachtige kleur "Arctic White" met zwart dak en is binnenkort (september) bij ons binnen! De Urban Cruiser is uitgevoerd met opties en extra's zoals: intelligente parkeersensoren voor en achter, dode hoek waarschuwing, panorama dak, JBL Sound System, draadloos telefoonlader, volledige LED verlichting voor en achter, Hill-Start Assist Control, Down-Hill Assist Control, 360 graden camera, navigatie, achteruitrijcamera en nog veel meer!
EV-actieradius:
395 km
Laden:bij 25 graden Celsius
Thuisladen 11,1kW in 3-fasen aansluiting in 6 uur.
DC-laden (snelladen) 67kW van 10%-80% in 45 min.
De overstap naar een elektrische auto is een nieuwe ervaring en soms even wennen. Maar met van Ekris sta je er niet alleen voor!
Na de aflevering verzorgen wij een individuele EV-coaching waarbij we je helpen om onze geavanceerde technologie optimaal te benutten zodat jij het maximale uit je nieuwe elektrische Toyota haalt.
Profiteer maximaal op deze Toyota Urban Cruiser tijdens de Toyota Mania van € 3.000 inruilpremie*. Rijklaar kost deze Urban Cruiser € 39.715 ,- . Nu rijklaar bij Van Ekris met Mania inruilpremie € 36.715,-.**
Maak het voordeel compleet met het Toyota Mania Betaalplan
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente van slechts 2,99%**!
*Vraag naar de actievoorwaarden
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 19” Zwart en donkergrijskleurige lichtmetalen velgen met kunststof delen, 5-triple-spaaks
- Arctic White (ZHJ) + Bluish Black (WB3) (E5G)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
Infotainment
- Audio-installatie
- draadloze telefoonlader
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- stuur kunstleder
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- parkeersensor voor en achter
- Stuurhulp
Overig
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Wielbasis: 270 cm
Accu snellaadtijd (10%-80%): 45 minuten
Actieradius: 426 km
Interieurkleur: Donkergrijs
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Via BOVAG (NIEUW) (inbegrepen à € 325):
- Bovag 40-Puntencheck
- Bovag Afleverbeurt
- Bovag garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - Toyota EV Nieuw (zonder meerprijs):
De prijs is inclusief:
- Volle EV Accu.
- Complete poetsbeurt. - Toyota NIEUW (zonder meerprijs):
De prijs is inclusief:
- Volle tank brandstof.
- Complete poetsbeurt.
Basiskleur: wit / zwart
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 128 kW (174 pk) |
| Max. koppel | 193 Nm |
| gewicht | 1.735 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Actieradius | 426 km |
| Energielabel | A |
Opties
Automobielbedrijf Van Ekris Woerden B.V.
Straat van Gibraltar 73446 CM Woerden


































