
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota Urban Cruiser
Dynamic 61 kWh , Nieuw en direct leverbaar met €1.500 demovoordeel
€ 35.31520263.500 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 februari 2026 |
| APK | 3 februari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 35.545 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 214 - € 234 |
Omschrijving
Deze Toyota Urban Cruiser Dynamic is in de prachtige kleur "Land Breeze Green" is al bij ons binnen! De Urban Cruiser is uitgevoerd met opties en extra's zoals: intelligente parkeersensoren voor en achter, dode hoek waarschuwing, volledige LED verlichting voor en achter, Hill-Start Assist Control, navigatie, achteruitrijcamera en nog veel meer!
EV-actieradius:
426 km
Laden:bij 25 graden Celsius
Thuisladen 11,1kW in 3-fasen aansluiting in 6uur.
DC-laden (snelladen) 67kW van 10%-80% in 45 min.
**Na de aflevering verzorgen wij een individuele EV-coaching waarbij we je helpen om onze geavanceerde technologie optimaal te benutten zodat jij het maximale uit je nieuwe elektrische Toyota haalt.**
Profiteer maximaal op deze Urban Cruiser en maak gebruik van €1.600 demovoordeel*. Rijklaar kost deze Urban Cruiser €36.915,- . Nu rijklaar bij Van Ekris inclusief demovoordeel €35.315,-
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente van 7,9%*!
*Vraag naar de actievoorwaarden
Wij rijden met deze auto als demonstratiewagen, bel voor de actuele kilometerstand naar 0348 436 060 of mail naar verkoop.woerden@vanekris.nl.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 18” Zwart en zilverkleurige lichtmetalen velgen met kunststof delen, 5-triple-spaaks
- Land Breeze Green (WA1)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
- ruitensproeiers verwarmbaar
Infotainment
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- stuur kunstleder
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- parkeersensor voor en achter
- Stuurhulp
Overig
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 270 cm
Accu snellaadtijd (10%-80%): 45 minuten
Actieradius: 426 km
Interieurkleur: Zwart
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Via BOVAG (NIEUW) (inbegrepen à € 325):
- Bovag 40-Puntencheck
- Bovag Afleverbeurt
- Bovag garantie 12 maanden
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - Toyota EV Nieuw (zonder meerprijs):
De prijs is inclusief:
- Volle EV Accu.
- Complete poetsbeurt.
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 61 kW (83 pk) |
| Max. koppel | 193 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.290 x 1.800 x 1.635 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.735 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Actieradius | 426 km |
| Energielabel | A |
Opties
Automobielbedrijf Van Ekris Woerden B.V.
Straat van Gibraltar 73446 CM Woerden





































