
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota Urban Cruiser
Dynamic 61,1 kWh, Navi, Apple Carplay, Android Auto, Adaptieve cruise control, Stoel / stuurverwarming.

Toyota Urban Cruiser
Dynamic 61,1 kWh, Navi, Apple Carplay, Android Auto, Adaptieve cruise control, Stoel / stuurverwarming.
€ 35.3152026773 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 februari 2026 |
| APK | 5 februari 2030 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 34.545 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 214 - € 234 |
Omschrijving
De Dynamic Urban Cruiser uit bouwjaar 2026 met een krachtige 61,1 kWh batterij! Deze nieuwe Urban Cruiser heeft niet alleen een strak en modern design, maar is ook van binnen volledig bij de tijd met de nieuwste technologieën. Dankzij de 61,1 kWh (bruto) batterij is deze Urban Cruiser perfect geschikt voor zowel dagelijks gebruik als langere ritten.
Ook zonder extra pakketten is deze Dynamic Urban Cruiser al zeer compleet uitgerust. Zo staat hij op fraaie 18" en beschikt hij over een comfortabel en praktisch interieur met moderne afwerking.
Opladen gaat snel en efficiënt. Met wisselstroom (AC) tot 11 kW kun je thuis of op het werk vlot laden, terwijl snelladen (DC) mogelijk is tot 67 kW, zodat je onderweg in korte tijd weer voldoende bereik hebt om verder te rijden.
De Dynamic Urban Cruiser heeft natuurlijk ook veel fijne extra’s zoals Apple CarPlay en Android Auto, adaptive cruise control, lane assist en verkeersbordherkenning, blind spot monitor, achteruitrijcamera, parkeersensoren voor en achter, automatische airconditioning, keyless entry & start, de achterbank kan naar voor of achter geschoven worden voor ultiem comfort voor de langere mensen!
Profiteer maximaal op deze Urban Cruiser en maak gebruik van €1.600 demovoordeel*. Rijklaar kost deze Urban Cruiser €36.915,- . Nu rijklaar bij Van Ekris inclusief demovoordeel €35.315,-
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente van 7,9%*!
*Vraag naar de actievoorwaarden
Op deze nieuwe Toyota tot 10 jaar Garantie of tot 200.000 km.
*Vraag naar de garantievoorwaarden
De overstap naar een elektrische auto is een nieuwe ervaring en soms even wennen. Maar met van Ekris sta je er niet alleen voor!
Na de aflevering verzorgen wij een individuele EV-coaching waarbij we je helpen om onze geavanceerde technologie optimaal te benutten zodat jij het maximale uit je Urban Cruiser haalt.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 18” Zwart en zilverkleurige lichtmetalen velgen met kunststof delen, 5-triple-spaaks
- Grandeur Grey (WBF)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
Infotainment
- multimedia scherm klein
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- stuur kunstleder
Veiligheid
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- centrale airbag voor
- parkeersensor voor en achter
- Stuurhulp
Overig
- oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 515 kg
Wielbasis: 270 cm
Accu snellaadtijd (10%-80%): 45 minuten
Actieradius: 426 km
Interieurkleur: Zwart stof
Beschikbare afleverpakketten:
- Toyota EV Nieuw (inbegrepen à € 325):
De prijs is inclusief:
- Volle EV Accu.
- Complete poetsbeurt. - ViaBOVAG (Nieuw) (zonder meerprijs):
- Bovag 40-Puntencheck
- Bovag Afleverbeurt
- Bovag garantie 12 maanden
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 128 kW (174 pk) |
| Max. koppel | 193 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.290 x 1.800 x 1.635 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.735 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 l |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Actieradius | 426 km |
| Energielabel | A |
Opties
Automobielbedrijf Van Ekris Waddinxveen B.V.
Coenecoop 2602741 PL Waddinxveen











































