

Toyota Starlet
1.3-16V XLi AUTOMAAT NAP!
€ 3.990199996.823 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 maart 1999 |
| APK | 6 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/70 R13
Laadvermogen: 520 kg
Wielbasis: 230 cm
Emissieklasse: Euro 2
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
INRUIL MOGELIJK
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 3 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.740 x 1.640 x 1.400 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 850 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.370 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 214 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,0 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,9 l/100km (1 op 10,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 188 g/km |



