

Toyota RAV4
2.0 VVTi Executive Leer|CarPlay|Trekh|BTW
€ 9.4502007171.333 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 maart 2007 |
| APK | 10 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 40.370 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Keurige RAV4 2.0 VVTi Executive Automaat
Leer|CarPlay Android-auto|Trekhaak
Youngtimer prijs is inclusief BTW!
Toyota RAV4 2.0 VVTi Executive Leer|CarPlay|Trekh|BTW
Bijzondere opties & accessoires
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Keurige RAV4 2.0 VVTi 153PK Executive Automaat.
Rijdt en schakelt prima, goed onderhouden.
Recent groot onderhoud gehad bij Toyota/Louwman
Voorzien van CarPlay-Android auto en een afneembare trekhaak.
Betreft een BTW auto, prijs is inclusief BTW(interessant als Youngtimer)
Zie onze website voor meer duidelijke foto's en uitgebreide voertuig informatie.
Graag vooraf contact opnemen met onze verkoper(Bart Rijmer) voor een afspraak.
Hij kan u ook voorzien van extra informatie over de occasions en ons bedrijf.
026-3610924 / 06-11006880 (Whatsapp 9:00-20:00)
De prijs van de aangeboden occasions zijn inclusief afleverkosten en een apk van minimaal 6 maanden.
Garantie pakketen en onderhoud bieden wij aan tegen meerprijs(vraag verkoper naar de voorwaarden)
Bij Dani Auto’s staat service en betrouwbaarheid voorop, bij ons bent u geen nummer behalve nummer 1 !
Dani Auto's
Merwedestraat 2C
6826AB Arnhem
026 361 0924
info@daniautos.nl
daniautos.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 112 kW (153 pk) |
| Max. koppel | 195 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.395 x 1.815 x 1.685 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.480 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Actieradius | 666 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| CO2-uitstoot | 212 g/km |
| Energielabel | E |



