
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota RAV4
2.0 VVTi Dynamic 2WD | Goed Onderhouden | 2000Kg Trekgew.
€ 15.950201046.870 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 juni 2010 |
| APK | 10 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 31.480 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Deze RAV4 uit 2010 is altijd bij ons in onderhoud geweest, daarnaast heeft deze auto nog geen 50 duizend km gereden. Zoekt u nou een betrouwbare auto die ook nog eens 2000kg mag trekken dan is dit wellicht wat voor u. Bent u nou enthousiast of heeft u vragen over deze auto? Neem dan vrijblijvend contact op met onze verkopers. Tel. 0546-826300
De getoonde prijzen zijn rijklaar (geldig apk, gecontroleerde kilometerstand en leges kenteken), exclusief afleverkosten en garantiepakket, samen t.w.v. € 695.- Dit houdt in: complete onderhoudsbeurt (volgens fabrieksschema), preventieve vervanging slijtagedelen, nieuwe APK, cleanen van zowel in- en exterieur, 12 maanden Occasion Plus garantie, volle tank brandstof, 24-uurs internationale Drent pechhulp.
Aanvullende opties en accessoires
Entertainment & Media
- Bluetooth
- CD-wisselaar
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Extra
- 2000kg trekgewicht
- lage km stand
- zeer goed onderhouden
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Extra getint glas achter
Veiligheid & Techniek
- Elektronisch sper differentieel
- hoofdsteunen anti-whiplash
Meer informatie
Modelreeks: mrt. 2010 - mei 2013
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Zwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 174 g/km
Emissieklasse: Euro 4
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 47632
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 198 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.365 x 1.815 x 1.685 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.400 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 586 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,4 l/100km (1 op 10,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Drent Almelo B.V.
Twentelaan 177609 RE Almelo





































