

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 juni 2014 |
| APK | 11 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 36.404 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Hij is sportief en avontuurlijk, maar hij brengt u ook met het grootste gemak door druk verkeer. De aandrijving van deze SUV komt voor rekening van een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Bij de uitrusting van deze Toyota horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting en donker getint glas achter.
Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Via de schakelmogelijkheden op het stuur is de audiobediening veilig en eenvoudig. Natuurlijk is een complete auto als deze ook voorzien van sensoren die de omgeving in de gaten houden. Deze Toyota heeft niet alleen een automatisch inschakelbare verlichting aan boord, maar ook een regensensor. Met deze auto bent u ontspannen onderweg dankzij de cruise control. Geniet eindeloos van uw eigen muziekvoorraad met de aanwezige usb-aansluiting. En deze auto heeft ook automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening als standaard uitrusting.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen.
Bel nu onze verkoopadviseur voor een proefrit!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Trekhaak (tegen meerprijs)
Infotainment
- AUX Aansluiting
- USB
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Binnenspiegel automatisch dimmend
Overige
- Bedrijfsfilm Vakgarage Verbree
- Extra getint glas achter
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
Meer informatie
Modelreeks: mrt. 2013 - feb. 2016
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 266 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen) (zonder meerprijs): - Minimaal 9 maanden APK keuring - Aflevercheck van alle vloeistoffen, bandenspanning en verlichting - Minimaal een kwart tankinhoud brandstof - RDW tenaamstelling en vrijwaring inruilauto (indien van toepassing)
- Basispakket (€ 595): - 3 maanden garantie op motor en transmissie - Minimaal 12 maanden APK keuring - Kleine onderhoudsbeurt - 12 maanden Vakgarage pechhulp - Minimaal een kwart tankinhoud brandstof - RDW tenaamstelling en vrijwaring inruilauto (indien van toepassing)
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Fabrikant: Vakgarage Verbree IJsselstein Panoven 70 3401RB IJSSELSTEIN UT, NL 0306868270 http://www.vakgarageverbree-ijsselstein.nl verkoop@vakgarageverbree.nl
Bedrijfsinformatie
Wat leuk dat u deze auto heeft gevonden! Wij zijn Vakgarage Verbree; als familiebedrijf combineren wij de voordelen van een moderne autodealer met de persoonlijke benadering van een dorpsgarage. Uw adviseurs Tobias, Mark, Swen en Daan vertellen u graag meer. Bereikbaar via telefoon: 030-6868277 of WhatsApp: 030-6868270.
De auto staat in IJsselstein of Benschop. Bel vooraf om dit na te gaan.
De prijs is inclusief minimaal 9 maanden APK, controle van vloeistoffen, verlichting en bandenspanning, een kwart tank brandstof en RDW tenaamstelling. Bij ons heeft u de keuze de aflevervoorwaarde uit te breiden, zie hiervoor het extra afleverpakket in de fotogalerij van deze auto.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Max. vermogen | 111 kW (151 pk) |
| Max. koppel | 196 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.570 x 1.850 x 1.710 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.465 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.100 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,3 l/100km (1 op 10,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 167 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Vakgarage Verbree
Panoven 703401 RB IJsselstein














































