

Toyota RAV4
2.0 Dynamic 4WD | 1500KG Trekgew. | Trekhaak | Navi |
€ 37.800201583.317 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 augustus 2015 |
| APK | 14 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 38.360 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 243 - € 268 |
Dit betreft een nette en goed onderhouden RAV4 met 1500kg trekgewicht, een ideale auto voor wanneer je een caravan, paardenkar of een boot wilt trekken. Mocht u nou enthousiast zijn over deze auto? Neem vrijblijvend contact op met onze verkopers! Tel: 0546-561589
De getoonde prijzen zijn rijklaar (geldig apk, gecontroleerde kilometerstand en leges kenteken), exclusief afleverkosten en garantiepakket, samen t.w.v. € 695.- Dit houdt in: complete onderhoudsbeurt (volgens fabrieksschema), preventieve vervanging slijtagedelen, nieuwe APK, cleanen van zowel in- en exterieur, 12 maanden Toyota Approved Occasion Plus garantie, volle tank brandstof, 24-uurs internationale Toyota pechhulp.
Modelreeks: mrt. 2013 - feb. 2016
Wielbasis: 266 cm
Interieurkleur: Zwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 149 g/km
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Referentienummer: 43507
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Max. vermogen | 113 kW (154 pk) |
| Max. koppel | 196 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.570 x 1.845 x 1.660 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.495 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 577 - 1.776 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Actieradius | 923 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 149 g/km |
| Energielabel | C |





