
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota RAV4
2.0 VVTi Dynamic//Ecc//Cruise//4x4!!
€ 9.9882010181.316 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 21 januari 2010 |
| APK | 17 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 34.374 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Zeer nette en goed rijdende Rav4.
Laatste grote onderhoudsbeurt is uitgevoerd bij 178.992km!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektronisch sper differentieel
Infotainment
- Cd-wisselaar
Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
Meer informatie
Modelreeks: mrt. 2010 - mei 2013
Laadvermogen: 620 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Grooten B.V. Weerdingerkanaal NZ 231 7831HS NIEUW-WEERDINGE, NL 0591521210 http://www.garage-grooten.nl info@autobedrijfgrooten.nl
Bedrijfsinformatie
Wij bieden onze auto's aan voor een scherpe meeneemprijs.
Ook heeft u de mogelijkheid om de auto te kopen, met verschillende vormen van garantie.
Waarover onze verkopers u kunnen informeren. Ook inruilen is geen probleem
Met bedrijfswagens wordt altijd excl btw geadverteerd.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 198 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.820 x 1.690 mm |
| gewicht | 1.450 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,5 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,6 l/100km (1 op 10,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| CO2-uitstoot | 178 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Autobedrijf Grooten B.V.
Weerdingerkanaal NZ 230 - 237831 HS Nieuw-Weerdinge





























