

Toyota RAV4
2.0 VVTi Linea Terra 4x4! AIRCO! BULL+SIDEBARS! LM VELGEN!
€ 6.9402007205.785 km
Handmatig
Benzine
SUV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 januari 2007 |
| APK | 19 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 32.071 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Deze stoere 4 wiel aangedreven Toyota Rav4 2.0 VVTi LineaTerra is een originele Nederlandse auto! Bovendien heeft deze Toyota Rav 4 Apk t/m 19-1-2027! En is dus direct mee te nemen! Wij rekenen GEEN kosten rijklaar!
Modelreeks: jan. 2005 - apr. 2009
Laadvermogen: 630 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2
Fabrikant: Fens Occasion Center Dongen Lage Ham 106 5102AE DONGEN, NL 06-26850666 http://www.focd.nl info@focd.nl
NEEM VOOR U WILT KOMEN KIJKEN NAAR EEN AUTO TELEFONISCH CONTACT MET ONS OP 0162-313775 (optie 2) U BENT VAN HARTE WELKOM VOOR PROEFRIT!
Overige informatie: Inruil, financiering, garantie of nieuwe apk zijn bespreekbaar. Inruil van uw auto, bus, bestelwagen,vrachtwagen , camper, caravan, boot, graafmachines tractoren of andere industriële equipment is mogelijk! Overdekte showroom 2500 M2 met 100 occasions op voorraad! Ons adres is Lage Ham 106 in Dongen. Openingstijden:Maandag: Gesloten, Dinsdag t/m vrijdag: 09.00 t/m 17:30 zaterdag 09.00 t/m 14.00. Wij zijn bereikbaar op 0162-313 775 Verdere informatie: WWW.FOCD.NL. Voor informatie over afwijkende openingstijden wat betreft feestdagen kunt u terecht op onze home pagina van WWW.FOCD.NL
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 113 kW (154 pk) |
| Max. koppel | 195 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.500 x 1.820 x 1.720 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.440 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
| Actieradius | 697 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 11,0 l/100km (1 op 9,1) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| CO2-uitstoot | 202 g/km |
| Energielabel | D |



