
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota RAV4
FunCruiser 2.0i SR Trekhaak|NW APK
€ 2.9501995240.656 km
Handmatig
Benzine
SUV
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 augustus 1995 |
| APK | 16 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Verkregen via inruil.
Een leuke en goed rijdende Toyota RAV4 2.0i SR.
NW APK
Aanvullende opties en accessoires
- Zonnedak
Meer informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen
Bandenmaat: 215/70 R16
Laadvermogen: 415 kg
Wielbasis: 220 cm
Emissieklasse: Euro 1
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
U betaald bij ons Geen afleveringskosten. Inruil van uw auto is bij ons ook mogelijk. Onze openingstijden zijn maandag t/m donderdag van 08.00 tot 17.30, vrijdag van 08.00 tot 19.30 en zaterdag van 9.30 tot 16.00.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.998 cc |
| Max. vermogen | 95 kW (129 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.710 x 1.700 x 1.660 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 1.150 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.565 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Inhoud bagageruimte | 173 - 494 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
Opties
Carisma Car Center
Nijverheidstraat 72984 AH Ridderkerk
















