
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota RAV4
2.0 VVTi Dynamic 2WD
€ 11.9452010182.388 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 januari 2010 |
| APK | 9 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 31.925 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
Infotainment
- CD-wisselaar
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
Veiligheid
- Elektronisch sper differentieel
- hoofdsteunen actief
- Vehicle Stability Control (500)
Overige
- 12 maanden Europese pechhulp
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2010 - 2013
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 670 kg
Wielbasis: 256 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 174 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 9,4 l/100km (1 op 10,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Staat
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Bovag garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; 12 maanden Europese pechhulp, Minimaal een halve tank brandstof, Onderhoud volgens fabrieksschema incl. eventueel aanvullende werkzaamheden, Reiniging van het in- & exterieur
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 198 Nm |
| gewicht | 1.400 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.070 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,2 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,4 l/100km (1 op 10,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,4 l/100km (1 op 13,5) |
| CO2-uitstoot | 174 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Auto De Boer
Harlingerweg 488801 PC Franeker























