
AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota RAV4
2.0 VVT-i Dynamic Automaat 158pk | Stuur multifunctioneel | Buitenspiegels elektrisch inklapbaar | Navigatiesysteem |

Toyota RAV4
2.0 VVT-i Dynamic Automaat 158pk | Stuur multifunctioneel | Buitenspiegels elektrisch inklapbaar | Navigatiesysteem |
€ 10.9992009186.322 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 april 2009 |
| APK | 30 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 36.326 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
De geadverteerde prijs is inclusief kosten rijklaar maken ter waarde van EUR. 599,-*. In deze kosten zijn inbegrepen:
Leges tenaamstelling, afleverbeurt inclusief eventueel aanvullende werkzaamheden, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halfvolle tank brandstof en minimaal 1 jaar APK.
Tijdens de 12 maanden garantieperiode heeft u ook garantie op alle slijtage-gevoelige onderdelen (zoals: banden, remmen, uitlaat, accu, ruitenwisserbladen, etc.)
Verder ontvangt u 12 maanden pechhulp in Europa.
Inruil? Graag!
Officieel Toyota dealer Jacob Schaap Lelystad.
tel: 0320- 752 626
@: toyota@jacobschaap.nl
www.jacobschaap.nl
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dakspoiler in kleur
- Winterbanden
Infotainment
- Multimedia systeem
- Multimediasysteem met Touchscreen
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank neerklapbaar in delen 50:50
- Armsteun
- Bagage-afdekhoes
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
Overige
- Extra getint glas achter
- Spiegels elektrisch inklapbaar
Meer informatie
Modelreeks: mrt. 2009 - mrt. 2010
Laadvermogen: 630 kg
Wielbasis: 256 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG Garantie 12 maanden: https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Fabrikant: Jacob Schaap Toyota Lelystad Artemisweg 31 8239DD LELYSTAD, NL 0320-752626 http://www.jacobschaap.nl mervin@jacobschaap.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.987 cc |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 198 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.820 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.480 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.110 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 586 - 1.469 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,0 s |
| Actieradius | 799 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,5 l/100km (1 op 10,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| CO2-uitstoot | 177 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf Jacob Schaap Lelystad
Artemisweg 318239 DD Lelystad

















