
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota ProAce Worker
2.0 D-4D Dynamic Long Verso DC 177pk Panorama dak Navigatie Schuifdeur L+R Dubbele cabine Camera Trekhaak

Toyota ProAce Worker
2.0 D-4D Dynamic Long Verso DC 177pk Panorama dak Navigatie Schuifdeur L+R Dubbele cabine Camera Trekhaak
€ 24.9452018141.654 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 november 2018 |
| APK | 7 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 60.015 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Jouw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Toyota PROACE Worker heeft 141654 kilometer gelopen. De krachtige dieselmotor staat garant voor uitstekende prestaties. In weer en wind een cabriosensatie? Dat kan met het riante glazen panoramadak. Xenonverlichting staat borg voor helderwit licht en een krachtige lichtbundel. Ook bij een wat krappere parkeerplek stappen passagiers gemakkelijk in en uit via de schuifdeur. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, adaptieve verlichting, geluidsisolerende ramen en verstelbare lendensteunen.
Bij het inparkeren laat de achteruitrijcamera precies zien hoeveel meter... decimeter... centimeter ruimte er nog is! Het navigatiesysteem loodst je snel naar jouw reisdoel. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Met de DAB-ontvanger luister jij naar glasheldere digitale radio. In deze Toyota kun je je concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor je in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. Je hoeft er niets aan te doen. De Toyota is standaard voorzien van: cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur.
In de Toyota PROACE Worker heeft jouw veiligheid en die van jouw omgeving prioriteit. Het Lane-keeping systeem garandeert dat je je niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten. Je bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Is dit de auto die je zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kun je hem binnenkort zelf bekijken.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterklep met ruit
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- koplampreiniging
- Parkeersensor voor en achter
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Audio-installatie
- Carkit
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Airco separaat achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Overige
- Bluetooth
- Geluidsisolerend glas
- Lendesteun(en) verstelbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelbus dubbele cabine
Modelreeks: feb. 2017 - mei 2019
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 955 kg
Lengte/hoogte: L3H1
Wielbasis: 328 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Servicepakket Basis: • Nieuwe APK • Onderhoudsadvies • Vloeistoffen controle • Tenaamstellen • Vrijwaren van inruil bedrijfswagen • Inspectie op 100 punten Dit pakket bevat geen garantie en onderhoud Voor meer informatie, ga naar louwmanbedrijfswagens.nl
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: busvan Ramgatseweg 59X 4941VN RAAMSDONKSVEER, NL 0887129111 http://www.busvan.nl sales@louwmanbedrijfswagens.nl
Bedrijfsinformatie
Bij busvan helpen we u graag bij het vinden van de busvan uw dromen!
Onze wagens worden minimaal afgeleverd met een nieuwe APK, die naar keuze kan worden aangevuld met onderhoud en garantie. Onze verkopers vertellen je graag meer over de uitgebreide onderhouds- en garantiemogelijkheden.
Ontdek onze bedrijfswagens dus snel en kom langs bij ons in Raamsdonksveer voor een vrijblijvende proefrit!
Voor verdere vragen kunt u ook altijd bij onze verkopers terecht.
Wij zijn telefonisch altijd op ons vaste nummer bereikbaar, ook na 18:00 uur en in het weekend!
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.310 x 1.920 x 1.950 mm |
| gewicht | 2.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,0 s |
| Actieradius | 1.169 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 155 g/km |
Opties
Busvan
Ramgatseweg 594941 VN Raamsdonksveer












































