
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota ProAce Worker
2.0 D-4D Professional Long DC
€ 19.4992020165.527 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 maart 2020 |
| APK | 3 maart 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 54.810 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 165 - € 165 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Parkeersensor voor en achter
Infotainment
- Audio-installatie
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Achterstoelen drie
- passagiersstoel
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Zijwand betimmering
Overige
- Bluetooth
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: apr. 2019 - jun. 2021
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.173 kg
Wielbasis: 328 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Van der Linde Emmeloord B.V. Tinweg 10 8304BP EMMELOORD, NL 0527614204 http://www.toyota-emmeloord.nl verkoop@vanderlinde-emmeloord.nl
Bedrijfsinformatie
De gecommuniceerde prijs is de verkoopprijs, inclusief leges en standaard wettelijke garantie.
Het afleverpakket kost € 599,-
In dit pakket is inbegrepen:
* Onderhoudsbeurt conform schema, inclusief eventuele aanvullende werkzaamheden.
* APK keuring (indien nodig).
* Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur.
* 12 maanden servicepas met GRATIS pechservice
* Minimaal halve tank brandstof
* 12 maanden BOVAG garantie
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Import auto's wijken vaak af van de Nederlandse versies waar deze website standaard vanuit gaat.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 130 kW (177 pk) |
| Max. koppel | 400 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.310 x 1.920 x 1.950 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 1.782 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.955 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 1.232 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 197 g/km |
Opties
Automobielbedrijf van der Linde Emmeloord
Tinweg 108304 BP Emmeloord

































