
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota PROACE Electric Worker
Extra Range Navigator BTW auto | Groene bus | 100 kw accu | Mooie staat

Toyota PROACE Electric Worker
Extra Range Navigator BTW auto | Groene bus | 100 kw accu | Mooie staat
€ 29.999202316.243 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Divers |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 2 januari 2023 |
| APK | 2 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 48.938 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Dit betreft onze demo Toyota Proace Electric Extra Range Navigator. De extra range zorgt ervoor dat u met deze Proace een bereik heb van 330km. De Navigator beschikt standaard over Full-map navigatie, Apple Carplay/ Android Auto, airco, 3 zitplaatsen en cruisecontrol. Verder beschikt hij extra over 16" licht metalen velgen en een parkeercamera.
Autobedrijf Helmond is de Toyota dealer van Culemborg al ruim 30 jaar.
De advertenties op deze website zijn met de grootste zorg opgesteld. Toch kan het onverhoopt voorkomen dat een advertentie niet volledig is of een fout bevat. Derhalve zijn alle advertenties onder voorbehoud van druk-, type- en spelfouten. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
- lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatiesysteem full map
- parkeercamera
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Tussenschot volledig
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Warmtewerende voorruit
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2020 - 2024
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 1.025 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 328 cm
Actieradius: 300 km
Inbegrepen afleverpakket: Standaard:
De getoonde prijs is de rijklaarprijs incl. geldige APK en tenaamstelling.
Nog meer zekerheid en service? Bieden wij u optioneel ons complete afleverpakket aan voor eenmalig €849
Dit pakket omvat:
- 1 jaar BOVAG garantie op occasions vanaf € 4.500,-
- Tot 10 jaar garantie
- APK - minimaal 1 jaar geldig
- Onderhoudsbeurt volgens schema fabrikant
- Uitgebreide aflever-inspectiebeurt
- Pech-hulp service 1 jaar
- Brandstof – minimaal halve tank
- Volledig van binnen en buiten gereinigde auto bij aflevering.
Vragen of een bezichtiging en/of proefrit plannen? Bel of mail direct ons deskundige verkoopteam op 0345-514999 of mail naar verkoop@helmond-culemborg.nl
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Louwman Group Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 0162-585900 contact@louwmangroup.nl
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Divers |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.960 x 1.920 x 1.910 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 2.000 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.025 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 5.300 l |
| Topsnelheid | 130 km/h |
| Actieradius | 300 km |
Opties
Autobedrijf Helmond
Anthonie van Diemenstraat 64104 AE Culemborg






























