
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Toyota ProAce Worker
2.0 D-4D Cool Comfort Long DC
Prijs op aanvraag
2017280.000 kmCruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Datum eerste toelating | 12 juli 2017 |
| APK | 12 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 50.215 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 156 - € 156 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Interieur & Comfort
- lendesteunen (verstelbaar)
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- betonplex in laadruimte
- Tussenschot volledig
Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2016 - 2024
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.221 kg
Lengte/hoogte: L3H1
Wielbasis: 328 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 147 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,2 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Kormelink Pakket: De auto word voor aflevering voorzien van een onderhoudsbeurt, volledig gepoetst, Toyota pechhulp, nieuwe APK en volledige garantie.
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Louwman Group Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 0162-585900 contact@louwmangroup.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.997 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.310 x 1.920 x 1.890 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 1.744 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.965 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 4.000 l |
| Inhoud brandstoftank | 69 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,3 s |
| Actieradius | 1.232 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 147 g/km |
Opties
Toyota Kormelink BV
Den Sliem 917141 JG Groenlo










