
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota PROACE CITY Electric
Prof 50 kWh, Bijrijdersstoel en 2e schuifdeur, Laadvloer, Camera, Lat om Lat, BSM, Sensoren, Apple Carplay/Android Auto, 3-Fase, Climate & Cruise control!

Toyota PROACE CITY Electric
Prof 50 kWh, Bijrijdersstoel en 2e schuifdeur, Laadvloer, Camera, Lat om Lat, BSM, Sensoren, Apple Carplay/Android Auto, 3-Fase, Climate & Cruise control!
€ 26.49520235.093 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 21 juli 2023 |
| APK | 21 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 47.535 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 148 - € 148 |
Omschrijving
Direct leverbaar! Deze mooie PROACE City Electric in de Prof uitvoering hebben wij als demo rijden. Uitgevoerd in de Platinum Grey metallic kleur, wat heel chique maar ook zeker stoer staat.
Standaard is de Prof uitvoering al erg luxe met onder andere: 2e schuifdeur links, Met bijrijdersstoel, Betonplex laadvloer, Lat om Lat, Blind Spot monitor, Parkeersensoren, Cruise & Climate control, Parkeercamera, Automatische verlichting en Regensensor, Navigatiesysteem, Mistlampen, Apple Carplay/Android Auto en nog veel meer!
Let op! Wij rijden met deze auto als demonstratieauto, de kilometerstand kan afwijken. Bel voor de actuele kilometerstand naar 0172-571437 of mail naar verkoop.alphen@vanekris.nl
.
Op deze nieuwe Toyota zit tot 10 jaar garantie of tot 200.000 km.
Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. garantie en onderhoud t.w.v. € 599,-, hiervoor ontvang u het volgende: Toyota garantie tot 10 jaar*, Volledige onderhoudsbeurt, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof, pechhulp pas 24/7 Europa en de Van Ekris voordeel pas.
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur & Comfort
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel
Veiligheid
- centrale airbag voor
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2021 - 2024
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Actieradius: 275 km
Maten en gewichten
Laadvermogen: 825 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 279 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 17,5 kWh/100km
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket (à € 599): Toyota Approved Occasion:
• Tot 10 jaar garantie*
• Volledige onderhoudsbeurt
• Hybride Zekerheidscontrole (bij Hybrid van 5 tot 15 jaar)
• Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
• Halve tank brandstof
• Pechhulp Pas 24/7 Europa
• Van Ekris voordeel pas
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Louwman Group Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 0162-585900 contact@louwmangroup.nl
Overige informatie
Minimale laadtijd AC vanaf: 0
Minimale laadtijd AC tot: 80
Minimale laadtijd AC van 0% tot 80%: 42 min
Minimale laadtijd DC vanaf: 0
Minimale laadtijd DC tot: 80
Minimale laadtijd DC van 0% tot 80%: 32 min
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.850 x 1.800 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.565 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.390 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 3.300 l |
| Topsnelheid | 135 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,2 s |
| Actieradius | 275 km |
Opties
Automobielbedrijf Van Ekris Alphen B.V.
Zwanendrift 22408 AZ Alphen aan den Rijn




































