
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Toyota PROACE CITY Verso
1.2 Turbo Dynamic Long 7p. | Trekhaak | Carplay | Parkeersensoren | 17 inch LM-velgen |

Toyota PROACE CITY Verso
1.2 Turbo Dynamic Long 7p. | Trekhaak | Carplay | Parkeersensoren | 17 inch LM-velgen |
€ 28.885202184.092 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 2 maart 2021 |
| APK | 19 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 43.275 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Met deze Toyota PROACE CITY Verso kunt u weer jaren vooruit, de kilometerteller staat op 84092. De aandrijving van deze Toyota wordt verzorgd door een driecilinder benzinemotor en een automatische transmissie. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. De schuifdeur zorgt voor een grote deuropening waardoor niet alleen in- en uitstappen gemakkelijker wordt, maar ook bijvoorbeeld het plaatsen van bagage of een kinderzitje. Bij de rijke uitrusting horen ook 17 inch lichtmetalen velgen, adaptieve mistlampen, extra getint glas en verstelbare lendensteunen.
Boem is ho? Dat is verleden tijd. De achteruitrijcamera laat precies zien hoeveel ruimte u achter nog heeft! Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. De automatische airconditioning zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. De audiobediening op het stuur draagt bij aan een veilige rit. Geen afleiding, geen tasten - de knoppen zitten onder uw vingers. Voor storingvrije digitale radio-ontvangst zorgt de DAB-ontvanger. Deze auto is voorzien van regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, bagage afdekhoes en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Onderweg zorgt verkeersborddetectie ervoor dat u geen waarschuwingsbord mist. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding en vermindert de gevolgen van een ongeval. Met voorzieningen als hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Neem contact op en we regelen een afspraak!
Aanvullende opties en accessoires
- Achterklep met ruit
- achterruit apart te openen
- achterstoelen drie
- Autonomous Emergency Braking
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Extra getint glas
- lendesteunen (verstelbaar)
- Rijstrooksensor met correctie
- uitstelbare zijruiten achter
- zonnescherm zijruiten
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 770 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: Oostendorp PLUS garantie
Garantie: 24 maanden
Garantie: 45.000 km
Beschikbare afleverpakketten:
- Oostendorp PLUS Selectie (inbegrepen): U kijkt naar een occasion uit de Oostendorp PLUS Selectie met standaard 36 maanden garantie, waarvan 12 maanden volgens BOVAG garantievoorwaarden en 24 maanden Oostendorp PLUS garantie. Bovendien is deze auto rijklaar geprijsd, zonder verborgen kosten. Zorgeloos rijplezier noemen we dat bij Oostendorp Auto. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Oostendorp PLUS garantie (24 maanden garantie, 45.000 km garantie); Nieuwe APK - Toyota Approved Occasion (zonder meerprijs): Je kijkt naar een Toyota Approved occasion van Oostendorp Automotive. Onze auto's zijn all-in geprijsd, zonder verborgen kosten. Je krijgt sowieso 12 maanden garantie en zolang jouw auto bij Toyota in onderhoud is, wordt deze garantie jaarlijks verlengd tot het 10e levensjaar (tot 200.000 kilometer). Of je nu de tweede of derde eigenaar bent. Vraag onze verkoopadviseurs naar de voorwaarden.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Oostendorp PLUS Selectie"): Toyota Approved Occasion (120 maanden garantie, 200.000 km garantie); Geen nieuwe APK; 14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen., Grondige inspectie: Elke auto ondergaat een volledige onderhoudsbeurt door geschoolde technici., Hybride Zekerheid Controle:14 dagen omruilgarantie: Niet tevreden? Dan kun je de auto binnen 14 dagen en 750 km omruilen.Voor hybride modellen, inclusief certificaat., Pechhulp: 12 maanden gratis 24/7 pechhulp in heel Europa., Tot 10 jaar garantie: Na de initiële 12 maanden wordt de garantie jaarlijks verlengd bij onderhoud tot de auto 10 jaar oud is (of 200.000 km bereikt).
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Personenbus (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.750 x 1.850 x 1.880 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.500 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.270 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 850 - 3.900 l |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 184 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 1.071 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 158 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Oostendorp Jos van Boxtel Middelrode
Haffertsestraat 215258 TZ Berlicum
























