
Toyota Prius+
1.8 Dynamic 7 Zitplaatsen Panoramadak Camera Head-Up Navigatie Airco-ecc Stoelverwarming Leer/Alcantara LED Bluetooth Boekjes aanwezig pdc

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 9 november 2017 |
| APK | 26 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 35.969 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Door inruil verkregen, deze nette Toyota Prius Plus Hybrid met 7 stoelen en lage kilometerstand. Onderhoudsboekje en diverse rekeningen zijn aanwezig. Metallic lak, leer/alcantara bekleding, automaat, panoramadak, led verlichting, sportvelgen, 4 nieuwe banden, navigatie, parkeersensoren, parkeerhulp, achteruitrijcamera, navigatie, bluetooth, multifunctioneel stuurwiel, 4 elektrische ramen en getint glas. Bekijk alle 63 foto's op onze website. Kleine lakbeschadiging aan de achterbumper, zie laatste foto.
Welkom bij R. Krul Cars & Bikes. Wij zijn een autobedrijf met ruim 25 jaar ervaring en met passie voor auto's. Onze auto's worden met zorg geselecteerd en gecontroleerd op kwaliteit en aantoonbare onderhoudsgeschiedenis. Wij staan u graag telefonisch te woord op 06-53807099.
Maandag t/m vrijdag zijn we open van 09.00 tot 17.30 uur, zaterdag altijd geopend van 09.00 - 16.00 uur. Ook mogelijk buiten openingstijden op afspraak.
Omdat we door de week vaak onderweg zijn verzoeken wij u van tevoren even te bellen en te informeren wanneer we aanwezig zijn en naar de beschikbaarheid van de door u gewenste auto.
Graag tot ziens op de Constructiestraat 5 in Leerdam, tegenover het tankstation van Lukoil. Met vriendelijke groet, Rolf Krul tel. 06-53807099
Aanvullende opties en accessoires
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- Metaalkleur parelmoer
- Navigatiesysteem full map
- Rijstrooksensor met correctie
- voorstoelen verwarmd
- 2 Sleutels
- achterstoelen verschuifbaar
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Extra getint glas
- hoofdsteunen actief
- Instructieboekjes aanwezig
- Leer/Alcantara
- lendesteunen (verstelbaar)
- Nationale Auto Pas NAP
- Navigatie af fabriek
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rekeningen aanwezig
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Voorstoelen verwarmd
- zonnescherm zijruiten
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2020
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 640 kg
Wielbasis: 278 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart Leer/Alcantara
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 101 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
- Garantie (€ 695 meerprijs):
3 Maanden garantie
Nieuwe apk keuring (minimaal 1 jaar)
Kleine onderhoudsbeurt met nieuwe olie en oliefilter
Nationale Auto Pas en onderhoudsgeschiedenis aanwezig
Poetsen en lak bijtippen
Tenaamstelling
Vrijwaren van de inruilauto
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.798 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.650 x 1.780 x 1.575 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.475 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.115 kg |
| Inhoud bagageruimte | 232 - 1.750 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 1.022 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
R. Krul Cars & Bikes
Constructiestraat 54143 HX Leerdam








































































