

Toyota Prius+
1.8 Dynamic Limited, Adaptieve Cruise Control
€ 27.8992020122.568 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 17 juni 2020 |
| APK | 17 juni 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 36.369 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
..Een 7-zitter Hybrid! Dat is deze Prius Wagon in de kleur Attitude Black metallic. Deze Wagon is voorzien van DAB audio, parkeercamera Bluetooth, Adaptieve cruise control, Lane assist, regensensor, schermersensor, lendensteun verstelling bestuurderstoel en meer! Deze auto leveren wij af met nieuwe 17 inch zomerbanden. Deze kosten stelt u daarmee al uit!.
Geniet nu, betaal zoals jij wilt met Toyota Betaalplan.
Boetevrij aflossen, slottermijn mogelijk en een aantrekkelijke rente vanaf 7,84%*!
*Vraag naar de actievoorwaarden
Interesse? Neem dan contact met ons op voor het maken van een afspraak. De getoonde prijs is incl. garantie en onderhoud t.w.v. € 599,-, hiervoor ontvangt u het volgende: Toyota garantie tot 10 jaar*, Volledige onderhoudsbeurt, Hybride Zekerheidscontrole, geldige APK, registratie, volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur, halve tank brandstof en pechhulp pas 24/7 Europa.
*Vraag naar de garantievoorwaarden
Modelreeks: 2015 - 2020
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 640 kg
Wielbasis: 278 cm
Interieurkleur: Zwart Stof
CO₂-uitstoot (NEDC): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Inbegrepen afleverpakket (à € 599): Toyota Approved Occasion:
• Tot 10 jaar garantie*
• Volledige onderhoudsbeurt
• Hybride Zekerheidscontrole (bij Hybrid van 5 tot 10 jaar)
• Volledige poetsbeurt en reiniging van het interieur
• Halve tank brandstof
• Pechhulp Pas 24/7 Europa
• Van Ekris voordeel pas
*Vraag naar de garantievoorwaarden
EU verantwoordelijke: Toyota Nederland Postbus 212 4940 AE Raamsdonksveer, NL 08000369 www.toyota.nl info@toyota.nl
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.800 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 142 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.650 x 1.780 x 1.575 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.475 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.115 kg |
| Inhoud bagageruimte | 200 - 1.750 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 918 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |





