

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 31 oktober 2022 |
| APK | 8 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 95.642 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 192 - € 192 |
Omschrijving
Zoekt u hoge kwaliteit, betaalbaar bezit en uitermate prettige prestaties? Dan komt u uit bij Toyota. 'Let's go places'. In deze auto vindt u een dieselmotor en een automatische transmissie. Binnenin zien we een fraai afgewerkt lederen interieur. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. Geen stramme rug- en beenspieren meer dankzij de comfortstoelen. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Aan een fijn opwarmertje in de kille dagen is gedacht, in de vorm van een verwarmd stuurwiel. Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. Ook 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, bullbar, donker getint glas achter, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen horen tot de voorzieningen op deze auto.
Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor u. Als u de adaptive cruise control inschakelt, regelt de auto zelf de snelheid en de afstand tot de auto voor u. Muziek luisteren wordt genieten met het high performance audiosysteem. De achteropkomend verkeer waarschuwing is een mooie veiligheidsoptie, die middels sensoren in de gaten houdt wat er onderweg achter u gebeurt. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook automatische airconditioning. U bent in deze Toyota ook voorzien van full map navigatiesysteem, DAB ontvangst, regensensor, keyless entry, buitentemperatuurmeter en automatisch dimmende binnenspiegel.
Geavanceerde technische systemen houden tijdens elke rit het verkeer in de gaten en reageren op potentieel gevaarlijke situaties. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Achterruit apart te openen
- Achterspoiler in kleur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- koplampreiniging
- Parkeersensor voor en achter
- Zijruit rechts in laadruimte
Infotainment
- Audio installatie premium
- AUX-aansluiting
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- lederen interieur
- Stoel ventilatie voor
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Autonomous Emergency Braking
- LED-dagrij verlichting
- PDC voor en achter
- Side-bars
Overige
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- Differentieel blokkering
- Extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lage gearing
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Ruimtebesparend reservewiel
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
Meer informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen (grijs kenteken)
Modelreeks: jul. 2020 - mei 2024
Laadvermogen: 854 kg
Wielbasis: 279 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Garage Baremans Ambachtlaan 23 4871ED ETTEN-LEUR, NL 0765035100 http://www.garagebaremans.nl info@garagebaremans.nl
Bedrijfsinformatie
Bij ons altijd meerdere 4x4's op voorraad, wij zijn specialist voor Mercedes Toyota en Nissan Terreinwagens.
Onze autos worden altijd door ons nagekeken en krijgen onderhoud voordat ze de weg op gaan, dit gebeurd in onze eigen werkplaats waar al het nodige gereedschap en kennis aanwezig is om de terreinwagens onder handen te kunnen nemen.
Kortom bij ons bent u altijd aan het goede adres voor verkoop en onderhoud/reparatie.
Wij hopen u graag te ontmoeten in onze showroom/werkplaats, koffie staat altijd klaar.

Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.755 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.840 x 1.885 x 1.845 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 2.136 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.990 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 87 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 925 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,4 l/100km (1 op 10,6) |
| CO2-uitstoot | 267 g/km |
Opties
Garage Baremans
Ambachtlaan 234871 ED Etten-Leur








































